Kategorie

siostry Jenner

Siła sióstr Jenner

Są obecnie najbardziej rozpoznawalnymi siostrami na świecie i wykorzystują swoje pięć minut nie tylko, aby robić karierę indywidualnie. Kendall x Kylie to teraz silna marka, która definiuje styl młodych ludzi.

Kendall Jenner

Instagram @kendalljenner

Kendall ma 20 lat i od kilku lat jest wziętą modelką. Swój pierwszy, wielki pokaz zaliczyła 2 lata temu na wybiegu u Marca Jacobsa. Od tego czasu jej grafik podczas Fashion Weeków jest wypełniony po brzegi. Chodzi w pokazach u największych projektantów, począwszy od Chanel, Balmain, Dolce&Gabbana, na Fendi kończąc. Spełniła także swoje dziecięce marzenie i w ubiegłym roku dołączyła do grona aniołków Victorias Secret. Na swoim koncie ma już wiele okładek Vogue, ale ostatnio magazyn poświęcił jej w całości specjalne, kwietniowe wydanie, w którym możemy przeczytać o jej życiu prywatnym, karierze i wielu innych ciekawostkach. Na instagramie jej profil śledzi bagatela 53 miliony followersów, mimo że liczba jest zawrotna, to jej młodsza siostra przebiła ją o 5 milionów.

Kendall Jenner w kampanii #mycalvins Calvin Klein

Kylie Jenner

Instagram @kyliejenner

Kylie ma 18 lat i jest najmłodszą w klanie Kardashianów. Mimo swojego młodego wieku, ma już spore doświadczenie w robieniu biznesu. Kylie jest wielką influencerką w branży mody i urody, za sprawą swojego instagramowego konta, które śledzi 58 milionów osób. W zeszłym roku zadebiutowała kolekcją szminek, sygnowaną jej nazwiskiem, którą intensywnie promowała w social mediach. Sukces przeszedł najśmielsze oczekiwania. Szminki, a później także ołówki i błyszczyki wyprzedały się w zawrotnym tempie i tak jest z każdym, kolejnym produktem.

Kendall x Kylie

 

Możecie sobie wyobrazić co dzieje się, gdy siostry połączą siły. W ubiegłym roku zaczęły pracować nad wspólną kolekcją dla Topshop. Pierwsza, limitowana edycja Kendall x Kylie miała premierę 3 czerwca 2015 i oczywiście odniosła wielki sukces. Na początku tego roku, siostry Jenner wypuściły nową kolekcję na wiosnę 2016. Jak mówią same autorki, jest to ich najbardziej dojrzały projekt, który odzwierciedla to, co obie kochają w modzie. Znajdziecie tam dużo ponadczasowych klasyków o nowoczesnych krojach, nieśmiertelne, jeansowe perełki, delikatne, pastelowe bluzki i spódnice, a także ostatnie, modowe smaczki – wiązane sandały, szpilki i sukienki w stylu boho. Poniżej przygotowaliśmy dla was propozycje w stylu Kendall i Kylie Jenner.

 

Siostry Jenner oprócz sukcesu jako projektantki, stworzyły swoją własną aplikację online – Kendall and Kylie, która pozwala użytkownikowi na charakteryzację bohaterek, wybranie im stylizacji i kierowanie fabułą. Dziewczyny występują też wspólnie w kampaniach wizerunkowych, np. dla domu mody Balmain. Mogłoby się zdawać, że sława jaką przyniosło im telewizyjne show „Z kamerą u Kardashianów” stoi za ich wielkim sukcesem. Tymczasem siostry Jenner udowadniają, że sukces zawdzięczają przede wszystkim swojej ciężkiej pracy i kreatywności. Trzymamy kciuki za dalsze projekty!

Propozycje w stylu Kendall i Kylie Jenner

Fot. : Eastnews

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!