Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Siostry Kardashian-Jenner w kampanii Calvin Klein! Czy zdjęcia objawiły prawdę o Kylie?
rodzina kardashian-jenner

Siostry Kardashian-Jenner w kampanii Calvin Klein! Czy zdjęcia objawiły prawdę o Kylie?

W tym sezonie Calvin Klein stawia na rodzinę, dlatego w jego kampanii nie mogło zabraknąć najbardziej rozpoznawalnych sióstr światowego show-biznesu, czyli klanu Kardashian-Jenner. Trzeba przyznać, że kampania okazała się zaskoczeniem, nie tylko ze względu na jej stylistykę, ale również z powodu Kylie Jenner, która wywołała niemałą konsternację! Zobaczcie dlaczego!

Rodzina Kardashian-Jenner w kampanii Calvina Kleina

Nie od dzisiaj wiadomo, że wszystko, co wiąże się z klanem Kardashianów w niewiarygodnym tempie nabiera globalnego rozgłosu. Potęga sióstr tkwi w zasięgach medialnych, które reklamodawcy chętnie wykorzystują do promowania swoich produktów. Jak można się domyślać, gaże Kardashianek są tak niebotycznie wysokie, że na taki przywilej mogą sobie pozwolić jedynie najbardziej majętne marki. Już samo zaproszenie do współpracy jednej członkini klanu wiąże się z kilkumilionową inwestycją, a co dopiero udział całej celebryckiej piątki! Na taki manewr zdecydował się Calvin Klein, który to właśnie rodzinę Kardashian chciał widzieć na łamach swojej najnowszej kampanii #MyCalvins.

Współpraca ze wszystkimi córkami Kriss Jenner idealnie wpasowała się w format najnowszej kampanii. Calvin Klein w tym sezonie stawia na więzi rodzinne, dba, aby materiały promocyjne jego produktów ukazywały bliskość i czynności, które jednoczą członków rodziny. Dlatego oprócz zdjęć powstał krótki filmik, na którym widzimy siostry bawiące się w popularną amerykańską zabawę Never Have I Ever. Siostry pozują w otoczeniu surowej stylistyki naturalnego drewna, ubrane oczywiście w kultową bieliznę Calvina Kleina lub denimowe komplety sygnowane nazwiskiem projektanta. Jak Wam się podoba takie naturalne wydanie sióstr Kardashian-Jenner, bez przerysowanych stylizacji i wymyślnego wizażu?

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=90CCjgX0n20&feature=youtu.be”]

Największa sensacja kampanii – Kylie Jenner

Czas jednak na rozwiązanie zagadki, z którą już od kilku miesięcy boryka się cały Internet. Czy Kylie Jenner jest w ciąży? Patrząc na tę kampanię można mieć ku temu pewne przesłanki. Nie da się ukryć, że to właśnie młoda celebrytka zwraca na siebie uwagę wnikliwych obserwatorów, którzy z dokładnością Sherlocka Holmesa analizują każdą jej pozycję oraz stylizację. Nie sposób oprzeć się wrażeniu, że Kylie faktycznie coś ukrywa. Na każdym zdjęciu pozuje z zasłoniętym brzuchem lub ubrana pod samą szyję. Czyżby celebrytka faktycznie starała się nadal ukryć ciążę, a może jest to specjalny zabieg marketingowców, którzy sensacją chcieli przyciągną większą widownię? Mamy nadzieję, że dowiemy się już za kilka miesięcy.

Produkty Calvin Klein:

Fot: Mat.prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.