Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Siwiec nago reklamuje buty – czy to wypada młodej mamie?
Natalia siwiec nago

Siwiec nago reklamuje buty – czy to wypada młodej mamie?

Natalia Siwiec zasłynęła w mediach jako symbol seksu! Nikogo już nie dziwiły jej wyzywające sesje zdjęciowe, czy wyuzdane stylizacje, jednak… po tym, jak urodziła swoją pierwszą córeczkę Mię, fani zaczęli ją inaczej postrzegać i surowo oceniać. Nic dziwnego, że to zdjęcie zniesmaczyło obserwatorów!

Kontrowersyjna sesja zdjęciowa

Show-biznes kipi od odważnych sesji zdjęciowych, na których nagie ciało celebrytów nie jest niczym zaskakującym, wręcz można powiedzieć, że wszechobecny erotyzm już nikogo nie szokuje! Tym bardziej niespodziewana jest burzliwa reakcja fanów Natalii Siwiec, według których ostatnie nagie zdjęcie celebrytki przekroczyło granicę dobrego smaku. Czy faktycznie tak jest?

Bez wątpienia post reklamujący nową limitowaną kolekcję butów zaprojektowanych przez celebrytkę należy do tych balansujących na granicy przyzwoitości. Natalia pozuje na nim w samych krwistoczerwonych kozakach i pozie zakrywającej newralgiczne miejsca. Mamy wrażenie, że gdyby młoda mama przesunęła swoją nogę chociaż o centymetr, jej zdjęcie mogłoby zostać zbanowane przez politykę Instagrama. Mimo to, wciąż mamy wrażenie, że reakcja fanów jest nad wyraz przesadna, w końcu to nie pierwsze nagie zdjęcie celebrytki. Większa część obserwatorów komentujących post uważa jednak, że młodej mamie już nie wypada angażować się w takie projekty i że wizerunek seksbomby nie przystoi matce. Zgadzacie się z tą opinią?

Limitowana kolekcja butów Natalii Siwiec

Warto jednak wspomnieć, skąd wynikło samo zamieszanie. Kontrowersyjna fotografia powstała na potrzeby promocji nowej kolekcji limitowanych butów, które zaprojektowała sama celebrytka. Natalia Siwiec skusiła się na serię bardzo modnych oraz seksownych botków oraz kozaków, które całkowicie określają jej charakter. Dlatego w kolekcji znajdziecie zarówno zmysłowe kozaki ozdobione czerwoną podeszwą, jak również modele wzbogacone drapieżnymi ćwiekami. Nie mogło również zabraknąć botków w najmodniejszych kolorach sezonu, czyli metalicznego srebra oraz czerwieni, jak również seksownych szpileczek, idealnych dla każdej zmysłowej kobiety.

Poniżej znajdziecie modele butów odpowiadające kolekcji Natalii Siwiec:

Ubrania w stylu Natalii Siwiec: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment