Kategorie

Slow Fashion #11 – Przedwiośnie!

Już 3 i 4 marca odbędzie się 11. edycja Slow Fashion – targów prezentujących ponad 200 wystawców z całej Polski. Wydarzenie będzie miało miejsce na PGE Narodowym w Warszawie, a towarzyszyć będzie mu hasło #KupujLepszeUbrania.


Po raz pierwszy ambasadorami targów są Projektanci Slow Fashion. Marcową edycję reprezentują w najlepszym stylu: Filip Ferens – The Urban Beard, Anna Migacz Lesińska – CARGO by OWEE, Mnishkha, Rilla Pawlaczyk – Rilke, Bożena Karska – YES TO DRESS, Kamila Dzieżyc – Pani-ka oraz Kasia Szegidewicz – LA BOBA. Projektanci dołączają do grona gwiazd wspierających polską modę autorską oraz wybierających ideę Slow Life. Poprzednio były to: aktorki Olga Frycz i Ada Fijał, wokalistka i autorka tekstów Natalia Przybysz oraz dziennikarka Chillizet i Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka z mamą Ewą Drzewiecką.

Poznaj #ProjektantówSlowFashion, ich marki oraz produkty.

Filip Ferens – The Urban Beard

The Urban Beard to ciuchy dla prawdziwych mężczyzn. Must have dla każdego brodacza, któremu zależy na wysokiej jakości materiałach i oryginalnych printach. The Urban Beard to nie tylko odzież, ale już subkultura. Linia Brodaty Skvrwiel to znak rozpoznawczy marki.

Anna Migacz Lesińska – CARGO By OWEE, Mnishkha

Cargo by Owee przenosi materiał techniczny CORDURY® w obszar życia miejskiego. Mnishkha wprowadza unowocześnienie w noszeniu szali – wielofunkcyjny szalokaptur z kieszeniami.Annę Migacz-Lesińską, założycielka marek tworzy niepowtarzalne produkty do codziennego noszenia. Największym powodzeniem wśród klientów cieszą się funkcjonalne projekty oparte o materiały techniczne.

Rilla Pawlaczyk – Rilke Philosophy

Rilke Philosophy to polska marka projektująca przepiękną bieliznę, dodającą pewności siebie i kobiecości. Biustonosz „Second” to flagowy produkt marki. Jest bardzo prosty, ale dzięki temu, że z tyłu ma przeplatane paseczki nie jest banalny. Doskonale komponuje się z dużymi dekoltami na plecach, które są teraz bardzo popularne.

Bożena Karska – YES TO DRESS

Niepowtarzalne printy i energetyzujące kolory przeniesione na minimalistyczne, wyrafinowane konstrukcje, nowoczesne tkaniny i dzianiny. Yes To Dress to ubrania dające poczucie indywidualności i komfortu. Kultowy, niezwykle energetyczny print LAGUNA jest zawsze dostępny w ofercie Yes To Dress w kilku formach sukienek, spodni, spódnic, a nawet na pościeli.

Kamila Dzieżyc – PANI-KA

PANI-KA to polska marka projektująca biżuterię niejednoznaczną, inspirowaną geometrią i architekturą badającą wzajemne oddziaływanie i przenikanie się biżuterii oraz ciała. Projektantka Kamila Dzieżyc najbardziej dumna jest z kolekcji 3.0., zainspirowanej architekturą i geometrią.

Katarzyna Szegidewicz – LA BOBA

Torebka oprócz tego, że jest uzupełnieniem stylizacji, powinna służyć przez lata. Najwyższa jakość materiałów oraz niezwykle precyzyjne wykończenie to znak rozpoznawczy polskiej marki La-Boba. Produkty Kasi Szegidewicz nagrodzone zostały odznaczeniem Doskonałość Mody „Twojego Stylu” w 2013, w tym roku otrzymały kolejną nominację.

Już 3 i 4 marca PGE Narodowy zmieni się w przestrzeń wypełnioną modą, kolorami, kreatywnością, stylem i pomysłami. W jednym miejscu zgromadzą się najlepsi polscy projektanci, twórcy i designerzy. To tutaj, w zgodzie z rytmem i ideą „slow”, premierowo zaprezentują swoje kolekcje zgodne z najnowszymi trendami.
Targi Slow Fashion #11 – Przedwiośnie!
Kiedy: 3-4 marca 2018 r.
Gdzie: PGE Narodowy (aleja Józefa Poniatowskiego 1)
Godziny otwarcia: 11.00 – 19.00
Wstęp na targi: 10 PLN / 2 dni, dzieci i młodzież do lat 12 wstęp bezpłatny.

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.