Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ślub gwiazd z serialu Pretty Little Liars i Suits!
Patric J Adams i Troian Bellisario wzieli ślub

Ślub gwiazd z serialu Pretty Little Liars i Suits!

Troian Bellisario i Patrick J. Adams w ubiegłą sobotę oficjalnie przypieczętowali swoją miłość! Wspaniały ślub w pięknych okolicznościach przyrody zwieńczył ich trzyletni okres narzeczeństwa. Zobacz, jak wyglądała ta bajeczna ceremonia, na której padło sakramentalne TAK.

Ślub w stylu boho

Fani serialów Pretty Little Liars i Suits będą zachwyceni! Bohaterowie ich ulubionych seriali postanowili zalegalizować swój związek i zrobili to w iście stylowy sposób. Na miejsce swojej ceremonii wybrali plaże w kalifornijskiej Santa Barbara, gdzie przysięgali sobie miłość w pięknej scenerii oceanu i natury. Cała stylistyka ślubu była utrzymana w modnym stylu boho. Panna Młoda założyła zwiewną suknię z długim trenem, a zamiast klasycznego wianka wplotła we włosy imponującą, złotą koronę. Pan Młody postawił natomiast na klasykę i na ślub założył trzyczęściowy granatowy garnitur od Ralpha Laurena.

Gloriously, poetically, beautifully, magically hitched. #fortday2016. @halfadams @sleepinthegardn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sarah Rafferty (@iamsarahgrafferty)

 

Para powiedziała „TAK” na oczach 200 zgromadzonych gości, wśród których nie mogło zabraknąć bohaterów „Pretty Little Liars” i „Suits”. Na bajecznej ceremonii pojawili się więc tacy aktorzy, jak np. Ashley Benson, Lucy Hale, Ian Harding, Keegan Allen, Sasha Pieterse oraz Gabriela Macht i Sarah Rafferty. Zabrakło niestety przyjaciółki z planu Troian – Shay Mitchell, która wysłała Młodej Parze piękne życzenia poprzez swoje konto na Instagramie. Nieobecna była również Meghan Markle (obecna dziewczyna Księcia Harrego oraz aktorka z serialu „Suits”), która w tym czasie przebywała w Toronto. Przybyli goście zostali poproszeni przez Troian i Patrica o przekazanie pieniędzy na Fundację Davida Suzuki oraz dla szpitala SickKids, zrzekając się tym samym swoich ślubnych prezentów.

 

Such a beautiful wedding ☺️ congrats @halfadams @sleepinthegardn #fortday2016

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika India Williams (@india.williams)

 

Weekend na klimatycznym kempingu

Po przyjęciu Młoda Para zaprosiła swoją rodzinę i przyjaciół na weekend na stylowym kempingu, na który dotarli autobusem w stylu vitntage. Piękne, weselne stroje zamienili na jeansy i wygodne swetry, które zagwarantowały im swobodę podczas atrakcji zorganizowanych dla zgromadzonych gości. Nie zabrakło zabaw, tańców, a nawet strzelania z łuku! Widać, że Państwo Młodzi postawili na całkowity luz i błogi wypoczynek. Nie obyło się bez wzruszających chwil. Jedną z nich było niewątpliwie wykonanie piosenki „First Day of My Life”, którą Patric J. Adams zadedykował swojej żonie.

 

@sleepinthegardn @halfadams my aunt and to-be uncle come today. I love you both❤️❤️❤️ (ft. @brendanpatrickhines )#fortday2016

Film zamieszczony przez użytkownika Ellie (egg tart) (@heckyeaitsle)

 

Para swoją prywatność traktuje priorytetowo, dlatego data i miejsce ślubu było owiane wielką tajemnicą. Ceremonia obyła się bez zbędnych fotoreporterów i szumu medialnego, dzięki czemu Para mogła spokojnie cieszyć się swoją miłością, pośród najbliższych przyjaciół i rodziny. Niestety po pięknym weekendzie przyszedł czas pogodzić się z codziennymi obowiązkamo, dlatego Patric był zmuszony wrócić do Toronto, gdzie trwają zdjęcia do serialu „Suits”, a Troian udała się do Los Angeles, nagrywać kolejny epizod „Słodkich Kłamstewek”.

 

 

Fot.: Instagram, EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.