Kategorie

leo messi ślub

„Ślub stulecia” najlepszego piłkarza na świecie

Tym wydarzeniem ekscytowały się media od kilku tygodni! W ubiegły piątek Leo Messi poślubił swoją wieloletnią partnerkę, z którą ma dwóch uroczych synków, Antonellę Roccuzzo. Czy faktycznie był to ślub stulecia? Sprawdźcie!

Sławny zawodnik hiszpańskiej drużyny FC Barcelona ze swoją przyszłą żoną znali się już od dzieciństwa. Leo Messi i Antonella pochodzą bowiem z tej samej argentyńskiej miejscowości — Rosario. Kiedy piłkarz w 2001 r. wyjechał do Barcelony, ich drogi na chwilę się rozeszły. Parą zostali w 2009 r., a już rok później zaręczyli się. W 2012 r. urodził się ich syn Thiago, natomiast w 2015 r. powitali na świecie kolejnego synka: Mateo.

Poznaj styl Antonelli Roccuzzo >>>

Argentyński ślub stulecia

Leo Messi nie spieszył się do zalegalizowania swojego związku, więc trudno nam się dziwić, że wiadomość o zbliżającym się ślubie wzbudziła euforię w mediach. Spekulowano o liczbie gości (miało się ich pojawić aż 600) oraz o niesamowitych atrakcjach, jakie w dniu wesela zaplanuje jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Emocje podkręcała też wzajemna niechęć Antonelli i Shakiry, która według brukowców miała odmówić pojawienia się na ślubie przyjaciela jej męża (Gerard Piqué i Leo Messi grają w jednej drużynie). Tymczasem plotki, jak to zwykle bywa, okazały się wyolbrzymione i nieprawdziwe. Para wzięła ślub w kościele w Rosario, a później zorganizowała wieczór w luksusowej sali hotelu i kasyna Rosario City Center, na którym bawiło się 260 osób, w tym piłkarze FC Barcelony oraz koledzy Messiego z kadry narodowej. Przybyła także Shakira, która uświetniła zabawę krótkim koncertem i tanecznym występem. O bezpieczeństwo biesiadników dbało 300 ochroniarzy, a całe miasto było w ten dzień wyjątkowo strzeżone.

Suknia ślubna ukochanej Messiego

  • Panna młoda postawiła na dopasowaną koronkową kreacje
  • Zachwycał też imponujący tren

Ten temat wzbudza ciekawość na każdej ślubnej uroczystości — suknia ślubna! Antonella Roccuzzo postawiła na projekt hiszpańskiej projektantki Rosa Clara, której kreacje nosiły Sofia Vergara czy Eva Longoria. Oczywiście, suknię można było podziwiać dopiero na weselu, w momencie, kiedy nowożeńcy pojawili się przez dziennikarzami na specjalnie przygotowanym czerwonym dywanie. Panna młoda zrezygnowała z popularnego ostatnio wizerunku księżniczki na rzecz naturalności i romantyzmu. Ukochana Leo Messiego zdecydowała się na dopasowaną suknię ślubną obszytą koronką, która podkreśliła kobiece kształty i temperament Argentynki. Głęboki dekolt i rozłożysty koronkowy tren dodały kreacji charakteru. Na plus oceniamy fryzurę i delikatny makijaż — Antonella na co dzień stawia na naturalność i wygodę, więc w najważniejszym dniu w życiu postanowiła nie rezygnować ze swojego stylu. Jej dziewczęcy look epatował niewymuszonym wdziękiem i szczęściem.


[poll id=”103″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.