Kategorie

emily ratajkowski wzięła ślub w musztardowym garniturze

Ślubna kreacja Emily Ratajkowski to HIT czy KIT?

Media na całym świecie rozpisują się na temat sekretnego ślubu Emily Ratajkowski. Nie da się ukryć ogromnego zaskoczenia! Największe zainteresowanie wzbudził jednak jej ślubny outfit. Czy zdecydowałybyście się na taką kreację, będąc panną młodą?

Jeśli nazwisko Ratajkowski niewiele Wam mówi, to spróbujemy Wam nieco odświeżyć pamięć. Możecie kojarzyć ją ze znanego teledysku Robina Thicke Blurred Lines, w którym tańczyła topless. Amerykańska modelka polskiego pochodzenia znana jest głównie z social mediów i reklamowania seksownych strojów kąpielowych. Jakież było zdziwienie, gdy po paru tygodniach znajomości topmodelka wzięła ślub ze znanym producentem i aktorem 10 lat starszym od niej.

Garnitur dla panny młodej

Wszyscy oczekiwali, że gdy Emily weźmie ślub, z pewnością zrobi to w najbardziej kusej i wyciętej sukni, jaką znajdzie na rynku. Zazwyczaj możemy ją oglądać w ubraniach opinających ciało, z dużym dekoltem oraz podkreślona talią. Musimy przyznać, że oczekiwaliśmy, że będziemy mogli ogłosić ją najseksowniejszą panną młodą, a jednak modelka wybrała kreację, której się po niej nie spodziewaliśmy.  Ceremonia odbyła się w miniony piątek w New York City Hall w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Panna młoda zamiast sukni wybrała garnitur. To nie wszystko! Zamiast tradycyjnej bieli zdecydowała się na musztardowy komplet hiszpańskiej sieciówki.

Tak oto Ratajkowski zamieniła spektakularną suknię ślubną na garnitur, a uroczystą biel na musztardowy kolor. Co ciekawe, kreacja nie była z metką luksusowego domu mody, lecz pochodziła ze znanej sieciówki. Modelka udowodniła, że do tematu ślubnych stylizacji można podejść świeżo i oryginalnie, nie przeznaczając na to dużego budżetu. Jeśli Wy też planujecie cichy ślub, to może być ciekawa inspiracja.

Zagłosujcie!

[poll id=”262″]

↘Garnitur to idealna opcja na uroczyste okazje. Zobaczcie nasze propozycje↘

Fot.: @emrata

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.