Kategorie

Sposoby na sylwestra w domu

Spędzasz Sylwestra w domu? Oto nasze sposoby, by się nie nudzić!

W tym roku spędzasz Sylwestra w domu? Nic straconego! Tam też może czekać Cię miła zabawa. Sprawdź nasze pomysły na sylwestrową noc w domowym zaciszu.

Sylwester w domu? Urządź domówkę!

Najprostszy sposób na spędzanie Sylwestra w domu? Urządzenie domówki w gronie najbliższych przyjaciół! Jeśli w tym roku nie masz ochoty na splendor w postaci długich wieczorowych sukni i wykwintnych bali, ta opcja może Cię zainteresować. Nie zapomnij tylko przygotować dobrych przystawek! Możesz również podzielić się z gośćmi kulinarnymi obowiązkami i zaproponować, by każdy z nich przyniósł ze sobą swoje popisowe danie. A jeśli w tym roku masz wyjątkową ochotę na nieformalny strój, ustal zabawny dress code, np. niech wszyscy zaproszeni ubiorą się w świąteczne swetry.

Świąteczne swetry:

Zrelaksuj się w domowym spa

Sylwester w domu to również idealny pretekst do zagospodarowania chwili dla siebie. Przypomnij sobie, kiedy ostatnio zrobiłaś sobie wieczór przeznaczony całkowicie na własne przyjemności. Dawno, prawda? Natłok codziennych obowiązków nie pozwala myśleć Ci o długiej domowej kąpieli, czy delektowania się filiżanką ulubionej kawy? To znak, że powinnaś na chwilę się zatrzymać i pomyśleć wyłącznie o sobie. Sylwestrowy wieczór jest idealną okazją do tego, byś mogła całkowicie się zrelaksować, odpoczywając w domowym zaciszu. Zrób sobie swoje własne spa, zapal świeczki, zaparz ulubioną kawę lub napij się lampki wina i wreszcie bez wyrzutów sumienia poczytaj zaległą książkę. Przyznaj, że taki plan na sylwestrową noc brzmi idealnie. 😉

Kosmetyki do kąpieli:

Spędź romantyczny wieczór we dwoje

Romantyczny wieczór z ukochanym to chyba jedna z tych randek, o której marzy każda z nas. Jeśli w tym roku nie masz szalonych propozycji sylwestrowych, spędź czas w domowym zaciszu ze swoją połówką. Ugotujcie razem coś pysznego i kupcie dobre wino. Skorzystajcie z okazji, że możecie pobyć razem i choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, pracy i świętować razem nowy rok.

Swetry zimowe:

Urządź sobie maraton filmowy

Jeśli nie domówka z przyjaciółmi, ani wieczór z ukochanym, to może maraton filmowy? Pamiętasz swoją listę obowiązkowych pozycji kinowych do obejrzenia? Z miesiąca na miesiąc się wydłuża, a Ty ciągle nie masz czasu, by ją wreszcie zrealizować, prawda? Sylwestrowa noc to najlepsza ku temu okazja! Nie zapomnij tylko zaopatrzyć się w popcorn i szampana! I pamiętaj, że w tę noc restrykcyjne diety Cię nie obowiązują.

Zaproponuj wieczór z grami planszowymi

Przyznaj, kiedy ostatni raz grałaś w chińczyka, monopoly, czy inną grę planszową? Założymy się, że było to bardzo dawno temu! Jeśli nie spędzasz Sylwestra w domu sama, warto zaangażować w grę pozostałych domowników (to szczególnie atrakcyjna propozycja dla dzieci). Planszówkowa rywalizacja to dobra forma spędzania wspólnie wolnego czasu, zwłaszcza jeśli na co dzień każdy jest zajęty swoimi obowiązkami.

Fot.: Shutterstock

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)