Kategorie

dwurzędowa marynarka według kate

Sposób na dwurzędową marynarkę według księżnej Kate

Dwurzędowa marynarka przewija się w świecie mody już od jakiegoś czasu, choć nie wszyscy są do niej przekonani. Tymczasem, to doskonała rzecz, którą możesz użyć w jesiennej stylizacji. Spójrz, jak robi to księżna Kate!

Odkąd pałac Kensington poinformował o trzeciej ciąży księżnej Cambridge, oczy fotoreporterów nieustannie obserwują powiększający się brzuch Kate (uspokajamy, na razie jeszcze niewiele widać). Okazji jest ku temu sporo, gdyż księżna powróciła do swoich obowiązków po kilkutygodniowej niedyspozycji spowodowanej niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych. Mieliśmy okazję widzieć ją w romantycznej koronkowej sukni czy pastelowej kreacji, w której przytulała się do misia Paddingtona. Z kolei wczoraj zaprezentowała coś zgoła odmiennego: idealny prosty look na jesienne dni!

Prosty look – niesamowity efekt

W środę Kate wraz z księciem Williamem i księciem Harrym pokazała się na stadionie West Ham w Londynie. Para książęca wzięła udział w spotkaniu z 150 trenerami różnych dyscyplin sportowych. Na tę okazję księżna Kate postawiła na prosty, acz szykowny zestaw – dwurzędowa marynarka w połączeniu z czarnymi jeansami, botkami i czarnym golfem prezentowała się niesamowicie. Do tego efektu niewątpliwie przyczyniły się złote guziki i klasyczny fason. Księżna Kate miała na sobie tylko 2 kolory, lecz to nie przeszkodziło jej błyszczeć na spotkaniu. Przy okazji, dwurzędowa marynarka pochodząca z kolekcji Philosophy di L0renzo Serafini ukryła powoli powiększający się brzuch. To dobry patent dla kobiet, które w tych rejonach ciała mają nadprogramowe kilogramy . Chcesz je ukryć? Dwurzędowa marynarka zapięta na wszystkie guziki odwróci uwagę od mankamentów sylwetki.

Dwurzędowa marynarka w stylu księżnej Kate

Zestaw złożony z wąskich spodni, golfa i zapiętego żakietu jest księżnej znany nie od dziś. W takiej samej marynarce, tyle że czerwonej, Kate pokazała się w lutym tego roku. Wrażenie było podobne: proste fasony i kontrastujące z sobą wyraziste kolory to przepis na udaną stylizację. Zwłaszcza teraz, kiedy możesz nosić już golfy, warto zestawić je z dwurzędową marynarką i jeansami. Nie musisz sięgać tylko po intensywne barwy, równie dobrze sprawdzą się żakiety w kratę czy z żakardowej tkaniny.

W stylu księżnej Kate:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.