Kategorie

  • Allani
  • /
  • Quizy
  • /
  • Sprawdź, do jakiego pokolenia tak naprawdę należysz!

Sprawdź, do jakiego pokolenia tak naprawdę należysz!

Teoretycznie żeby określić, do jakiej generacji się należy, wystarczy sprawdzić granice wiekowe. Sprawa jednak nie jest taka łatwa, gdyż system ten nie do końca sprawdza się w polskich realiach. Postanowiliśmy Wam nieco pomóc i stworzyliśmy quiz, po którym będzie Ci już trochę łatwiej określić, czy jesteś Baby Boomersem X, Y, Z?

Parę lat temu sprawy się trochę pokomplikowały i w sumie już nie wiadomo, które pokolenie się kończy, a które zaczyna. Podział na młodsze i starsze pokolenie wydaje się już nie wystarczać. Każde pokolenie ma inny zbiór doświadczeń i przywiązane jest do innego trendu. Zapraszamy Was do QUIZU, w którym będziecie mogli sprawdzić, do której generacji mentalnie należycie. Wybór jest spory: pokolenie Baby Boomers, X, Y, Z… od tych nazw można się pogubić! Dziś wszystko porządkujemy i nic już nie będzie takie samo… 😉

[quiz-cat id=”60182″]

Fot.: Instagram, friends-tv.org

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.