Kategorie

ola kowalska blog

ŚRODA: postaw na eleganckie spodnie palazzo!

Chcesz stworzyć dziś niezapomnianą stylizację na miarę prawdziwej fashionistki? Podpatrz zestaw od Oli Kowalskiej, która zdecydowała się na eleganckie spodnie palazzo. To zestaw niezwykle pomysłowy i wygodny w noszeniu. Sama zobacz!

Póki lato trwa, liczy się wygoda. Od kilku sezonów panuje moda na spodnie z bardzo szeroką nogawką, które uwielbiają królowe street stylu oraz redaktorki modowe. Wariacji na temat tego rodzaju spodni jest naprawdę dużo! Ostatnio modne są bardzo szerokie, typu oversize, które sięgają do podłogi. Zobacz jak w swojej stylizacji wykorzystała je blogerka Ola Kowalska.

Palazzo – spodnie z szeroką nogawką

 

Długi czarny płaszcz

Biało-czarna stylizacja z metalicznym akcentem

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.