Kategorie

Jennifer Lawrence

TOP stylizacje – Jennifer Lawrence na czerwonym dywanie!

Czerwony dywan, to miejsce gdzie gwiazdy show-biznesu lśnią i zachwycają w świetle reflektorów! Czy Jennifer Lawrence poradziła sobie z wyborem tej najpiękniejszej sukni? Zadecyduj razem z nami!

Jak osiągnąć sukces mając zaledwie 25 lat? Ta dziewczyna na pewno ma na to przepis! Jej życie zmieniło się w roku 2012, kiedy odebrała Oskara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej w filmie „Poradnik pozytywnego myślenia”. Po tym wydarzeniu Jennifer była na ustach całego świata. Jej kariera jest obfita we wspaniałe role aktorskie w takich filmach jak „Igrzyska Śmierci” oraz „Zniewolony”, ale również w bardzo prestiżowe kontrakty reklamowe, z których najbardziej ekskluzywna jest współpraca z domem mody Christian Dior, w którym aktorka została ambasadorką marki. A jak Jennifer radzi sobie na czerwonym dywanie?

W stylu Jennifer Lawrence

Naszym faworytem jest czarna sukienka od domu mody Schiaparelli w której Jennifer pojawiła się niedawno na promocji filmu „Igrzyska Śmierci, Kosogłos. Część 2”. Prześwitujący szyfon ukazujący delikatne koronki połączony z minimalistyczną biżuterią i bordową szminką na ustach, tworzą dość mroczny look, który odbiega od stylizacji do których zazwyczaj przyzwyczaiła nas Lawrence.

Propozcyje Stylistek Allani

Jeśli zainspirował Cię styl gwiazdy, to nasze Stylistki skomponowały stylizacje, które pomogą Ci stworzyć look w stylu Jennifer Lawrence. Znajdziesz tu dwa zestawy, które idealnie sprawdzą się na wieczorne wyjście lub bal sylwestrowy!

Stylizacja Jennifer Lawrence

Styl Jennifer Lawrence

Fot.: East News, mat. prasowe

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!