Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Stylizacyjny koszmar, czyli co się stało Rihannie?

Stylizacyjny koszmar, czyli co się stało Rihannie?

Rihanna jeszcze nie tak dawno była docenianą it-girl, jednak w ostatnim czasie piosenkarka dość mocno się zmieniła. Wcześniej chwalona za odważne, aczkolwiek udane stylizacje, teraz popełnia modową gafę za gafą. Jak się prezentowała na czerwonym dywanie? Opinie internautów są dość mocno podzielone – sami zobaczcie!

Rihanna jest bez wątpienia jedną z najseksowniejszych gwiazd muzyki. Piosenkarka uwielbia modę i ekscentryczne stylizacje, które świetnie podkreślają jej twórczość. Moda jest jedną z większych sił napędowych dla wizerunku artystki. Trudno zapomnieć o jej odważnych kreacjach z czerwonego dywanu, eksponujących krągłości bądź też projektach, które sama stworzyła, gościnnie projektując dla znanych marek. My jednak jesteśmy mocno zaskoczeni jej nowszym wizerunkiem.

Rihanna na premierze

Piosenkarka niedawno postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie i pojawiła się w nowym filmie Luca Bessona – Valerian i miasto tysięcy planet. Na premierę filmu gwiazda przyszła w dwuczęściowej kreacji od Prady. Komplet składający się z topu oraz ołówkowej spódnicy odsłonił zarówno dekolt, jak i brzuch. Wybór kreacji nas nie dziwi – w końcu piosenkarka uwielbia „bawić się modą”. Dzięki temu strojowi znów znalazła się na ustach wszystkich, co niekoniecznie ma pozytywny wydźwięk. Plotki i komentarze stylistów nie mają końca. Kreacja prezentowała się wyjątkowo niekorzystnie na mocno zaokrąglonej sylwetce RiRi, eksponując jej pełne kształty. Coś nam się wydaje, że przymiarki kreacji odbyły się jeszcze, gdy piosenkarka mogła się pochwalić zgrabniejszą figurą…

Kliknij w zdjęcie – tam znajdziesz wszystkie rzeczy ⤴️⤴️⤴️

Rihanna w czerwonym koszmarku

Ta czerwona sukienka RiRi w zagranicznych mediach wywołała same pozytywne reakcje, my jednak nie jesteśmy co do tego przekonani. Ogromna czerwona kreacja od Giambattisty Valli prezentowała się przepięknie na modelce z wybiegu, jednak już nieco inaczej na piosenkarce… RiRi zrobiła nie mniejsze wrażenie niż suknia. A wszystko za sprawą mocno wyeksponowanego dekoltu i zdeformowanych piersi Barbadoski. Kreację jednogłośnie ogłosiłyśmy „stylizacyjnym koszmarkiem”, który uplasował piosenkarkę w naszej czołówce nietrafionych zestawów. Z pewnością zwróciła na siebie uwagę – wzrok wszystkich skierowany był tylko na nią. Luksusowa sukienka nie tylko dodała jej kilogramów, jakby tego było mało, uciskała jej już dość obfity biust. Widać było, że na czerwonym dywanie gwiazda czuła się niekomfortowo i próbowała uniknąć sporej wpadki. Kreacja była po prostu za mała, RiRi powinna była wybrać nieco większy rozmiar, dzięki temu prostemu zabiegowi jej figura prezentowałaby się o niebo korzystniej. A co wy myślicie o nowym looku Rihanny: jest seksownie czy wręcz przeciwnie?

Kliknij w zdjęcie – tam znajdziesz wszystkie rzeczy ⤴️⤴️⤴️

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.