Kategorie

Wiosna trendy

W oczekiwaniu na wiosnę: zwiewna sukienka i ciepły sweter

Powoli czujemy już wiosnę. Jednak nadal temperatury nie pozwalają nam na zrezygnowanie z ciepłego płaszcza i grubego szalika. Co zrobić, aby przemycić trochę wiosennych ubrań do naszych zimowych stylizacji? Zobaczcie!

Propozycja Stylistki Allani

Wiosenna stylizacja

 

 Połącz sweterek ze zwiewną sukienką

Wybór lekkiej, cienkiej sukienki w obecną pogodę nie wydaję się najlepszym pomysłem. Wiemy jednak jak silna jest pokusa, kiedy na zewnątrz temperatury są już wyższe, a słońce co raz częściej pojawia się na niebie. Dlatego wcale nie musisz rezygnować z wybranej przez siebie sukienki, pod warunkiem, że ubierzesz na nią ciepły, miękki sweterek w pasującym kolorze. Dzięki połączeniu pozornie niepasujących do siebie materiałów uzyskasz bardzo lekką formę i nadasz stylizacji dziewczęcego charakteru. Postaraj się, aby wybrane przez Ciebie rzeczy były w zbliżonych do siebie odcieniach, dzięki czemu Twój look będzie spójny i stworzy idealną bazę dla płaszcza.

Płaszcz oversize

W modzie lubimy bawić się formami, dlatego dziewczęcy look, który uzyskaliśmy dzięki zwiewnej sukience, możemy przełamać bardziej męskim, oversizowym płaszczem. Skupmy się również na kolorze, postarajmy się, aby kontrastował z naszą bazą i wyróżniał się na jej tle.

Dodatki

Dodatki są zwieńczeniem każdej stylizacji, dlatego dobierajmy je bardzo skrupulatnie. Każdy szczegół wpływa na odbiór i kreacje naszego zestawu. Dlatego aby podkreslić dziewczęcy charakter tego looku. wybierz małą torebkę na łańcuszku oraz okulary przeciwsłoneczne o motylim kształcie. Dopełnieniem stylizacji niech będzie uroczy, troszkę niedbały koczek.

Fot.: Stylizacja użytkowniczki Allani

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.