Kategorie

Stylowe pary showbiznesu na czerwonym dywanie

Są piękni, sławni, bogaci i zakochani – przed Tobą znane pary ze świat showbiznesu, które na czerwonym dywanie zawsze prezentują się efektownie. Zapewne kojarzysz je z okładek magazynów i plotkarskich portali. Jeśli nie, poznaj najbardziej stylowe gwiazdorskie duety.

Na uroczystych galach zawsze zwracają uwagę nienagannym wyglądem i eleganckimi kreacjami od najlepszych projektantów. Stylowe pary znane nam z mediów prezentują się niezwykle uroczo, o czym zapewne decyduje uczucie, jakie ich łączy. Nam pozostaje tylko pozazdrościć im talentu i wdzięku oraz życzyć jak najdłużej trwających związków.

Alicia Vikander i Michael Fassbender

Aktualnie jest to jedna z najgorętszych par Hollywoodu. Oboje są utalentowani, mogą pochwalić się interesującym dorobkiem aktorskim, a oprócz niewątpliwego uczucia łączy ich nagroda Oscara (Alicia otrzymała ją w tym roku, Michael był nominowany dwa razy). 28-letnia aktorka i starszy od niej o 11 lat gwiazdor poznali się w 2014 r. na planie filmu „Światło między oceanami”, który niedługo wejdzie do kin. Dziś są parą, która na czerwonym dywanie zawsze chętnie pozuje do zdjęć. Nie można odmówić im także wyczucia stylu. Ostatnio na premierze filmu w Londynie Alicia zachwycała kwiecistą suknią od Louis Vuitton, z kolei Michael idealnie skrojonym garniturem.

 

Rosie Huntington Whiteley i Jason Statham

Brytyjska aktorka i modelka wiedzie szczęśliwe życie u boku Jasona Stathama od 2010r. Para unika skandali oraz chroni swoją prywatność, stąd dość długo ukrywała informację o zaręczynach. Dopiero w styczniu tego roku, na gali wręczenia Złotych Globów, Rosie pochwaliła się diamentowym pierścionkiem i oświadczyła, że jest narzeczoną „najprzystojniejszego mężczyzny na świecie”. Widać to zresztą na czerwonym dywanie, na którym zakochani zawsze podkreślają ubiorem swoje główne atuty. Jason, jak na filmowego twardziela przystało, nosi garnitury o ostrych liniach, z kolei delikatna Rosie uwielbia mocno dopasowane sukienki, eksponujące jej idealną figurę.

Blake Lively i Ryan Reynolds

Gwiazda „Plotkary” swojego przyszłego męża poznała na planie filmu „Green Lantern”. Początkowo aktorzy utrzymywali swój związek w tajemnicy i unikali błysku fleszy. W 2012 r. zaskoczyli wszystkich niespodziewanym i zorganizowanym z wielką dyskrecją ślubem. Dziś są szczęśliwym małżeństwem, a wraz z 2-letnią córeczką i niedawno narodzonym kolejnym dzieckiem tworzą urocza rodzinę. Na galach zawsze prezentują się szykownie, a ich styl glamour godny jest wielkich gwiazd Hollywoodu.

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.