Kategorie

Stylowe zawodniczki z Rio

Stylowe zawodniczki Igrzysk Olimpijskich w Rio

Igrzyska Olimpijskie w Rio niedługo dobiegną końca, a my jeszcze przez chwilę mamy okazję popatrzeć na zawodniczki z Rio i przyjrzeć się ich zmaganiom. Wiele z nich możemy obserwować na Instagramie, gdzie dzielą się swoimi sukcesami, ciężką pracą i życiem codziennym. Poznajcie nie tylko utalentowane ale i piękne sportsmenki!

Olimpiada daje nam okazję do zobaczenia sportowców z całego świata. Z zapartym tchem śledzimy ich rywalizację i walkę o medale, a przy okazji podziwiamy hart ducha, poświęcenie i idealnie zbudowane sylwetki. Dzięki mediom społecznościowym mamy szansę bliżej poznać naszych faworytów, którzy mogą stać się dla nas źródłem codziennej motywacji. Urocze uczestniczki z Rio na swoich instagramowych profilach przybliżają kulisy wymagających treningów i zawodów, a także pokazują swój styl życia.

Aly Raisman

Magical moment that I’ll cherish forever ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Alexandra Raisman (@alyraisman) 10 Sie, 2016 o 8:35 PDT

Amerykańska gimnastyczka jest dwukrotną złotą medalistką z Londynu, a na tegorocznej olimpiadzie wywalczyła złoty i srebrny krążek. Jako kapitan zespołu gimnastyczek przyczyniła się do zdobycia pierwszego miejsca w zmaganiach drużynowych. Pełna energii i zawsze uśmiechnięta, na swoim profilu oprócz relacji z treningów pokazuje swoje zamiłowanie do kolorowych kosmetyków. Umięśnione ciało, stylowy kostium gimnastyczki i jej staranny makijaż zjawiskowo prezentuje się na olimpijskim podium.

Zobacz także nasz ranking najprzystojniejszych zawodników z Rio! >>> KLIK

Darya Klishina

Happy Sunday ???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika The official Darya Klishina (@dariaklishina) 31 Lip, 2016 o 11:14 PDT

Jedyna reprezentantka Rosji w lekkoatletyce na tegorocznej olimpiadzie epatuje swoją słowiańską urodą. Darya specjalizuje się w skoku w dal, a jej urok i delikatność nie stoi na przeszkodzie w osiąganiu wysokich wyników. W tym roku w Rio zajęła 9. miejsce. Poza sportem Rosjanka próbowała swoich sił w modelingu, a w obu dziedzinach czuje się jak ryba w wodzie.

Ellen Hoog

✌?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ellen Hoog (@ellen_hoog) 2 Lip, 2016 o 7:18 PDT

Specjalnością Holenderki jest hokej na trawie, a jej talent potwierdzają dwa złote medale zdobyte na poprzednich Igrzyskach Olimpijskich. Wraz z koleżankami z zespołu Ellen tworzy jedną z atrakcyjniejszych drużyn tegorocznej olimpiady. Ambitna blondynka nie zwraca jednak uwagi na pochwały – podczas meczów zupełnie nie interesuje jej własny wygląd, a  jedynym celem do jakiego dąży jest stanięcie na podium.

Anna Jagaciak – Michalska

????? Ready for The Olympics! #PolishOlympicTeam #PRO2016 #Rio2016 #trackandfield #triplejump #Poland #polishfolklore #whiteandred

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ania Jagaciak-Michalska (@aniajagaciak) 2 Sie, 2016 o 8:49 PDT

Nie zapominajmy o naszych rodaczkach: Anna Jagaciak – Michalska specjalizuje się w skoku w dal oraz trójskoku. Igrzyska w Rio de Janeiro są jej pierwszą olimpiadą, w dodatku bardzo udaną. W finale konkursu trójskoku zajęła 10. miejsce, co jest najlepszym rezultatem naszych reprezentantek w tej dziedzinie. Prywatnie lekkoatletka jest starszą siostrą innej, znanej Polki – modelki Moniki Jagaciak. Trzeba przyznać, że rodzeństwu można pozazdrościć urody i talentu.

Joanna Jóźwik

#nike #nikewomen #nikerunning #joannajozwik @nikerunning

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 12 Lip, 2016 o 11:39 PDT

Polska biegaczka średniodystansowa jeszcze przed igrzyskami została obwołana przez media „miss polskiej reprezentacji”. Przygodę ze sportem zaczęła w wieku 15 lat, a jej największym osiągnięciem jest brązowy medal na Mistrzostwach Europy w Zurychu w 2014 r. Filigranowa brunetka epatuje optymizmem i jest zdeterminowana, aby na olimpiadzie znaleźć się w gronie najlepszych. 

Fot.:Eastnews, Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.