Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Suknia ślubna, która podbiła serca milionów internautów!
ślubna kreacja victoria swarovski

Suknia ślubna, która podbiła serca milionów internautów!

Kiedy dziedziczka kryształowego imperium wychodzi za mąż, nikogo nie powinien dziwić fakt, że jej ślub wygląda jak z bajki! 500 ozdobnych kamieni, długi tren i… cena, która sprowadza na ziemię. Zobaczcie kreację, która zelektryzowała miliony internautów i zapisała się do historii mody ślubnej!

Ślub jak z bajki

Victoria Swarovski jest dziedziczką imperium Swarovski, ale nie tylko z tego jest znana. 23-latka jest austriacką piosenkarką, a w 2016 roku wygrała niemiecką edycję „Tańca z gwiazdami”. Swojego długoletniego partnera, Wernera Mürza, biznesmena i inwestora, poznała w 2010 roku i od tej pory stali się nierozłączni. Para zaręczyła się w maju tego roku po 7-letnim randkowaniu. Victoria i Werner postanowili nie oszczędzać w tym wyjątkowym dla nich dniu, organizując dosyć huczną imprezę zaślubin w iście królewskim stylu! Państwo młodzi przysięgli sobie wierność w gotyckiej katedrze San Gusto na północy Włoch. Zaraz po sakramentalnym „tak”, małżonkowie wraz z gośćmi udali się do miejscowości Falico. Trwające 3 dni wesele odbyło się w otoczeniu rodziny i bliskich w pobliskim pięciogwiazdkowym hotelu Portopiccolo. Miejsce było ozdobione milionami kryształków Swarovskiego – w końcu nie mogło być inaczej! 😉 Na przyjęciu nie mogło też zabraknąć weselnego tortu i widowiskowego pokazu sztucznych ogni.

Suknia ślubna Victorii Swarovski

Bajeczna ceremonia odbyła się w niezwykle romantycznej scenerii. Panna młoda wybrała na ten wyjątkowy dzień popularną suknię o fasonie princeski z obszernym dołem ze starannie wyszywanymi kryształowymi kamieniami Swarovskiego (było ich aż 500!). Jak dochodzą do nas informacje, suknię zaprojektowała wraz z dubajskim designerem – Michaelem Cinco. Bajkowa kreacja została wykonana ręcznie, a w połączeniu z ośmiometrowym welonem robiła niesamowite wrażenie. Victoria dobrała do niej szpilki od Jimmy Choo i dzielnie podążała do ołtarza. A nie było jej łatwo, gdyż sama kreacja ważyła aż… 49 kilogramów! Opłacało się – spektakularna kreacja zachwyciła wszystkich! Naszym zdaniem panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a kreacja była istnym dziełem sztuki. Nowożeńcy nie mogli sobie wymarzyć piękniejszego ślubu!

[poll id=”102″]

 

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.