Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Suknia ślubna Mirandy Kerr – ten projekt zapiera dech w piersiach!

Suknia ślubna Mirandy Kerr – ten projekt zapiera dech w piersiach!

Kilka tygodni temu australijska top modelka i twórca aplikacji Snapchat, Evan Spiegel, powiedzieli sobie sakramentalne TAK. Suknia ślubna Mirandy Kerr swoją prostotą i elegancją zachwyciła cały świat mody! Chcesz wiedzieć, jak wyglądała para podczas najważniejszego dla nich dnia?

Suknia ślubna Mirandy Kerr – projekt jak z bajki

Do ostatniej chwili utrzymane było w tajemnicy, kto jest projektantem pięknej sukni. Po ujawnieniu zdjęć ślubnych na łamach magazynu ,,Vogue” było jasne, że za projektem jak z bajki stoi dyrektor kreatywna domu mody DiorMaria Grazia Chiuri. Projektantka zdradziła, że przy tworzeniu sukni inspirowała się słynną kreacją Grace Kelly. Top modelka, przy stylizowaniu swojego ślubnego looku, postawiła na totalną prostotę i zrezygnowała ze zbędnych dodatków. Całość stroju uzupełniła jedynie opaską wysadzaną perłami – dziełem modysty Stephena Jonesa. Plotka głosi, że podczas szycia sukni, Kerr potrzebowała jedynie dwóch przymiarek! Zdając sobie sprawę z tego, jak perfekcyjną figurę ma Miranda, jesteśmy skłonne w to uwierzyć.

Wybrankiem australijskiej top modelki okazał się twórca aplikacji Snapchat – Evan Spiegel. Młoda para postanowiła utrzymać ceremonię w całkowitym sekrecie. Ślub odbył się w Brentwood w Kalifornii, gdzie znajduje się dom pary. Na samą uroczystość zostali zaproszeni najbliżsi, a fotoreporterzy mieli zakaz wstępu na teren posiadłości. Podobno pomimo małej liczby gości (zaledwie 50 osób), para wydała na przyjęcie majątek! Oficjalne media donoszą, że Miranda i Evan tworzą związek już od ponad dwóch lat. Po raz pierwszy spotkali się na kolacji Louis Vuitton w Los Angeles. Młodszy o 7 lat od top modelki młody miliarder na tyle oczarował Mirandę, że 27 maja stanęli na ślubnym kobiercu.

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)

One Comment