Kategorie

selena gomez i justin bieber

Sweterek Seleny Gomez z randki z Bieberem robi furorę

WOW! W show-biznesie wszystko dzieje się tak szybko! Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o rozstaniu Seleny Gomez z The Weeknd (>> KLIK <<), a już media donoszą o jej głośnym powrocie do byłego partnera i pierwszej poważnej miłości – Justina Biebera! Czy jesteście w stanie za tym nadążyć? My postanowiłyśmy ekscesy miłosne zostawić z boku, a skupić się na walorach stylizacyjnych ich randek!

Powrót Jeleny? Tak, to już pewne! Okazuje się, że Selena po przeszczepie nerki postanowiła przewartościować swoje życie i odnowić znajomość ze swoim eks. Mimo że ich wcześniejszy związek nadawał się na łzawą i bardzo burzliwą komedię romantyczną pełną rozstań, powrotów, kłótni i wzajemnych fascynacji, to… ich nowe początki jak dotąd wydają się idealne. Justin i Selena spotykają się na wspólne przejażdżki rowerowe, prywatne kolacje, wyjścia do kościoła, i wyglądają przy tym na niezwykle szczęśliwych. Czyżby kilka lat rozłąki pozwoliło im doroślej spojrzeć na ich relacje? Czas pokaże.

Ten sweterek to HIT

Randki piosenkarzy nie są jednak komentowane jedynie z perspektywy ponownego miłosnego rozkwitu. Ostatnio furorę w mediach robią stylizacje, które Selena zakłada na spotkania z Justinem Bieberem. Dlaczego? Po prostu wygląda na nich oszałamiająco! Gwiazda stawia na proste, stonowane looki, które Internet pokochał!

Nam szczególnie do gustu przypadł zestaw Seleny z kolacji, którą Justin zorganizował kilka dni temu dla swojej wybranki. Piosenkarka zdecydowała się na stonowaną i niezywkle minimalistyczną stylizację. Największe poruszenie wywołał prosty golf z efektownymi wiązaniami na rękawkach marki Madewell, który wyprzedał się w zawrotnym tempie! Szaleństwo, prawda? Cały boom na ten zestaw zrodził się z faktu, że Selena wybiera ubrania dostępne dla każdej dziewczyny. Sweterek w kolorze ecru, połączony z czarnymi rurkami, mokasynami i beżową torebką to set, który bez problemu możesz skopiować do swojej garderoby! Brawo Selena! Prosimy o więcej takich zestawów.

Stwórz stylizację w stylu Seleny Gomez:

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.