Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Świąteczna kartka rodziny królewskiej rozmiękczy nawet najtwardsze serce
royal family

Świąteczna kartka rodziny królewskiej rozmiękczy nawet najtwardsze serce

Jak co roku rodzina królewska opublikowała wyjątkowe zdjęcie, które ma być symboliczną kartką świąteczną dla Brytyjczyków. Jest słodko, wytwornie i… niestety jeden szczegół podzielił fanów księżnej Kate i Williama. Dlaczego?

Świąteczna kartka rodziny królewskiej

Wysyłanie kartek świątecznych Brytyjczykom przez rodzinę królewską jest wieloletnią tradycją, pielęgnowaną i niezwykle wyczekiwaną każdego roku. Z tej okazji odbywa się specjalna sesja w Pałacu Kensington, z której wybierane jest jedno ujęcie. To właśnie ta fotografia ma za zadanie pozdrawiać poddanych Królowej Elżbiety II w okresie świętowania bożonarodzeniowego. Nie znajdziesz na tej fotografii czerwieni, kiczowatych śnieżynek, czy typowych atrybutów świątecznych – królewska para wraz z dziećmi wygląda niesamowicie dystyngowanie, a kolorystyka zdjęcia bardziej nawiązuje do mroźnych, zimowych sopli niż ciepła wigilijnej nocy. To jednak nie jedyna kontrowersja, jaką wywołał ten post.

Przede wszystkim zwróćcie uwagę na uroczą Kate. Prawda, że wygląda pięknie? Jak zwykle jej stylizacja jest nienaganna – klasyczny błękitny komplet został wzbogacony nowoczesnym akcentem pod postacią baskinki, a włosy księżnej jak zwykle układają się w subtelne fale. Coś jednak nie daje nam spokoju! Zwróćcie uwagę na brzuch żony Księcia Williama, jest całkowicie płaski, co jest dość zaskakujące, ponieważ Kate już niejednokrotnie pokazywała się publicznie z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Cała zagadka rozwiązana jest w opisie świątecznej kartki – okazuje się, że zdjęcie zostało zrobione na początku tego roku, co nie spotkało się z entuzjazmem Brytyjczyków, którzy oczekują aktualnego wizerunku królewskiej pary. Pomijając ten niewielki szczegół, trzeba przyznać, że zdjęcie jest niezwykle urocze! Szczególną uwagę przykuwają najmłodsze latorośle rodziny – Charlotte i George. Obydwoje pozują jak prawdziwi modele, zachowując przy tym swoją dziecięcą niewinność. Opublikowanie tej rodzinnej fotografii miało jeszcze jeden, bardzo ważny cel. Rodzice małej księżniczki skorzystali z okazji i ogłosili całemu światu, że Charlotte od przyszłego roku rozpocznie swoją edukację w przedszkolu Willcock w Londynie! Już nie możemy się doczekać widoku tej kruszynki ze szkolnym plecaczkiem!

 

Psst… Jak myślicie, czy w przyszłym roku na oficjalnej królewskiej kartce zagości Meghan Markle z Księciem Harrym? Czas pokaże!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.