Kategorie

Świąteczne sweterki

Świąteczne sweterki – nasze propozycje!

Bożonarodzeniowa atmosfera wyraźnie rozprzestrzenia się wokół nas. Spraw sobie lub bliskiej osobie prezent – ciepłe świąteczne sweterki to świetny wybór!

Kultowe świąteczne sweterki

Każdy z nas pamięta kultowe produkcje, takie jak „W krzywym zwierciadle”, „Dziennik Bridget Jones”, czy „Kevin sam w domu”, w których świąteczna atmosfera nie byłaby tą samą bez zabawnych swetrów ze świątecznym motywem. Dzięki filmowym i telewizyjnym bohaterom, a także rosnącej popularności w sieciówkach, nosimy bożonarodzeniowe sweterki coraz chętniej! Renifer, mikołaj, choinka, a może skandynawski wzór? Zainspiruj się swetrami z różnymi motywami, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Daj się porwać magii Świąt!

W krzywym zwierciadle - kultowe świąteczne sweterki

 

Fot.: East News

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!