Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • „Sztos”. Fani zachwycają się strojem Rozenek-Majdan. Podobny nosi Karolina Gilon
Małgorzata Rozenek-Majdan nosi modny strój kąpielowy na lato 2023

„Sztos”. Fani zachwycają się strojem Rozenek-Majdan. Podobny nosi Karolina Gilon

Gwiazdy znów są o krok do przodu. Nie dość, że przyśpieszyły sobie wakacje, to na dodatek wyprzedają trendy. Małgorzata Rozenek-Majdan, Karolina Gilon i Julia Wieniawa już teraz noszą stroje kąpielowe, które będą hitem wakacji.  

Gdy w Polsce pogoda nie rozpieszcza, wszystkie gwiazdy wpadają na ten sam pomysł – wyjeżdżają w ciepłe kraje. Zwykli śmiertelnicy mogą im co najwyżej pozazdrościć. My poza wzdychaniem do wakacyjnych pocztówek Małgorzaty Rozenek-Majdan, Karoliny Gilon i Julii Wieniawy wynosimy też cenną lekcję na temat trendów. Choć wspomniane celebrytki wyjechały w różne zakątki świata, to jest coś, co je połączyło: modne stroje kąpielowe. Wszystkie zdecydowały się na bikini w neonowych kolorach, na widok których od razu robi nam się gorąco.

Skusisz się na podobny model?

Niezdecydowana Małgorzata Rozenek-Majdan w stroju kąpielowym z łączonych kolorów 

Bikini w kolorze neonowego różu, a może energetyzującej pomarańczy? Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła nie zaprzątać sobie tym głowy i na wakacje w Turcji zabrała ze sobą strój kąpielowy z łączonych materiałów w neonowych kolorach 

Nie wiemy, co urzeka nas bardziej: te hipnotyzujące barwy czy asymetryczny fason. Pójdziemy więc śladem prezenterki i nie będziemy podejmować decyzji, a zamiast tego poszukamy identycznego kostiumu kąpielowego, bo nie ma ukrywać robi wrażenie.  

Bikini Karoliny Gilon vs. strój kąpielowy Julii Wieniawy – co wybierasz?

Większym zdecydowaniem wykazały się Karolina Gilon i Julia Wieniawa, które postawiły na jednolite stroje kąpielowe w neonowych kolorach. Prowadząca znana z programu „Love Island” na wakacje w Tajlandii zabrała ultramodne różowe bikini. Z kolei piosenkarka, Julia Wieniawa cieszyła się wypoczynkiem na Malediwach w pomarańczowym prążkowanym stroju kąpielowym.

Obie prezentowały się rewelacyjnie. Trudno o stroje kąpielowe, które lepiej wpisywałyby się w wakacyjny klimat. Neonowe kolory świetnie podkreślają opaleniznę, dodają energii i obłędnie prezentują się na tle lazurowej wody, palm i bezchmurnego nieba. W takim bikini tytuł królowej plaż masz jak w banku.

Zobacz też: Te sandały będą hitem lata 2023. Blanka nosiła je już w zeszłym roku

Neonowe stroje kąpielowe skradły serce Hailey Bieber

Stroje kąpielowe w energetyzujących kolorach to trend, który choć dopiero ostatnio skradł serca polskich gwiazd, to tak naprawdę już od kilku miesięcy rozkręca się za oceanem. Uległa mu już chociażby Hailey Bieber, która na tropikalnych wakacjach nie rozstawała się z bikini w odcieniu rażącej limonki. Taki strój kąpielowy to kwintesencja letniego orzeźwienia.

Neonowe stroje kąpielowe aż proszą się o to, by nosić je nie tylko na plaży, ale również w mieście. W nadchodzących miesiącach potraktuj więc górę od bikini jako top, na który zarzucisz lnianą koszulę. Instagramowe influencerki wykorzystują ten pomysł od miesięcy.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Małgorzata Rozenek-Majdan

Więcej modnych strojów kąpielowych znajdziesz na Allani.pl