Kategorie

Marta Kaczyńska i jej styl

Szykowna czy nudna? Poznaj styl Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska, kiedy tylko pojawia się w mediach, od razu wzbudza sensacje. A czy zdarzają jej się modowe wpadki? Sprawdźcie, jakie ubrania preferuje bratanica Jarosława Kaczyńskiego!

Marta Kaczyńska zazwyczaj unika ścianek, rzadko pojawia się na popularnych imprezach i raczej stroni od mediów. Jedynie od czasu do czasu próbuje się wypowiadać na ważne tematy w niszowych prawicowych pismach (być może słyszeliście o jej krytyce akcji Anji Rubik sexedpl?). Niemniej, życie prywatne bratanicy Jarosława Kaczyńskiego wzbudza wiele kontrowersji, a kolejne skandale i skandaliki tylko podkręcają zaciekawienie gawiedzi. Dziś jednak weźmiemy pod lupę styl 37-latki. Jak ubiera się Marta Kaczyńska? Jakie są jej ulubione elementy garderoby? Czy jej stylizacje są ciekawe czy raczej wzbudzają politowanie? O tym dowiecie się poniżej…

Marta Kaczyńska na co dzień

Marta Kaczyńska stara się wyglądać zawsze stylowo, nawet wtedy, kiedy wychodzi na zakupy czy odprowadza dzieci do szkoły. Jej casualowy look jest raczej zachowawczy: podstawą są jeansy, które Marta zestawia zazwyczaj z koszulami i okryciami wierzchnimi typu marynarka czy ramoneska. Jej styl jest spójny i pozbawiony eksperymentów. Spójrzcie tylko na 2 powyższe zdjęcia, oba zrobione podczas corocznego Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Uwierzycie, że obie fotografie dzieli rok różnicy?

Marta Kaczyńska od święta

Analizując styl Kaczyńskiej, można dostrzec w nim wiele podobieństwa do sposobu ubierania się innej ulubienicy PiS-u, czyli Magdaleny Ogórek. Obie uwielbiają proste, jednolite sukienki, unikają nadmiaru dodatków i stawiają na wysokie obcasy. Przy okazji celują w naturalny makijaż i rozpuszczone włosy. Jednak Marta Kaczyńska stara się przestrzegać zasad dress code’u. Nie zobaczycie u niej mocno wyeksponowanych nóg, odsłoniętych ramion czy przykrótkich sukienek. Zazwyczaj jest elegancko i z klasą, ale czy nie za nudno?

Garnitur czy garsonka?

Przeglądając stylizacje Marty Kaczyńskiej, można zauważyć, że oprócz jeansów i prostych sukienek ma ona jeszcze jedną ulubioną część garderoby, a mianowicie… garnitur. 37-latka najczęściej sięga po klasyczne ciemne komplety złożone z prostych spodni i taliowanej marynarki. Dobiera do nich bluzki i koszule, przy których już pozwala sobie na odrobinę szaleństwa w postaci fantazyjnego żabotu czy intensywnej barwy. Równie dobrze prezentuje się w dopasowanej garsonce, która podkreśla jej szczupłą sylwetkę. Trzeba przyznać, że taki biznesowy look wyjątkowo pasuje do bratanicy Jarosława Kaczyńskiego. Zgadzacie się?

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.