Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Szykujcie formę – trening z Ewą Chodakowską już we wrześniu!

Szykujcie formę – trening z Ewą Chodakowską już we wrześniu!

O tym, że ćwiczenia Ewy Chodakowskiej przynoszą niesamowite efekty, wiemy już od dawna. To właśnie jej polskie celebrytki zawdzięczają atrakcyjną sylwetkę. Teraz czas na Was – znana trenerka poprowadzi zajęcia już we wrześniu! Gotowi na trening życia?

Ewa Chodakowska jest prywatną trenerką fitness z wieloletnim doświadczeniem. Zdaniem osób, które z nią trenowały, nie ma litości dla swoich podopiecznych, a jej treningi są niezwykle skuteczne. Tych, którym brakuje motywacji do działania, Ewa Chodakowska zmobilizuje na wydarzeniu „Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska„.

Wydarzenie „Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” już we wrześniu!

Dla trenerki najważniejsze jest nie tylko nastawienie na efekty wizualne, ale zaangażowanie psychiki do treningu. Podczas wyczerpującej serii ćwiczeń stara się motywować do pracy nad sobą, zwracając tym samym uwagę na to, by jak najlepiej wymodelować sylwetkę i co najważniejsze – zaakceptować swoje niedoskonałości. Celem wydarzenia „Work Life Balance Day powered by Ewa Chodakowska” jest promowanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a osobistym. Najważniejsze to znalezienie harmonii w kwestii zdrowego odżywiania, konieczności relaksu, wagi aktywności fizycznej w naszym życiu, rozwoju osobistego oraz oddanie się ukochanemu hobby. Wszystko to prowadzi do osiągnięcia założonych celów, osiągania sukcesów, a przez to do dobrego samopoczucia i czerpania satysfakcji.

Już 30 września w Częstochowie w Hali Sportowej od godziny 9:00 czeka na Was mnóstwo zajęć, które rozpoczną się tanecznie, bo zumbą, następnie będziecie mogli spróbować swoich sił z najsłynniejszą trenerką w Polsce, by pod koniec posłuchać mowy, która zmotywuje Was do działania. A to nie koniec! Organizatorzy wydarzenia zadbali o harmonogram, tak by nikt się nie znudził! Całość zwieńczy wspólny fitness. Po zakończonym treningu, fani Ewy Chodakowskiej będą mieli możliwość wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Koniecznie zapiszcie sobie w kalendarzu datę: 30 września – Hala Częstochowa (Częstochowa), a jeśli ten dzień macie już zaplanowany, głowa do góry! Druga edycja odbędzie się 28 października w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Ceny biletów i więcej informacji, znajdziesz na oficjalnej stronie wydarzenia TUTAJ.

Ps. Nie może Cię zabraknąć!

Fot.: Materiały prasowe SGP  group, ONS