Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Szykuje się ślub stulecia w Anglii! I wcale nie chodzi o księcia Harrego i Meghan Markle
meghan markle ślub

Szykuje się ślub stulecia w Anglii! I wcale nie chodzi o księcia Harrego i Meghan Markle

Wszyscy żyją królewskim ślubem księcia Harrego i Meghan Markle. Tymczasem w tym roku w brytyjskiej rodzinie królewskiej szykuje się jeszcze jedna wielka uroczystość, która może przyćmić ich zaślubiny. Czy dojdzie do ślubnej rywalizacji? Sprawdźcie!

Meghan Markle i książę Harry są obecnie jedną z najgorętszych par, a ich ślub, który odbędzie się 19 maja już spędza fanom rodziny królewskiej sen z powiek. Szykuje się naprawdę niezła uroczystość – wszyscy czekamy, aby zobaczyć gotową suknię ślubną i przekonać się, czy amerykańska aktorka i rozwódka dorówna swojej szwagierce księżnej Kate. Tymczasem, niespodziewanie, czeka nas jeszcze jeden królewski ślub, który może okazać się poważną konkurencją ceremonii Harrego i Meghan. Otóż, okazało się, że…

Księżniczka Eugenia właśnie się zaręczyła!

Księżniczka Eugenia, jeśli do tej pory jej nie kojarzyłyście, jest ulubioną wnuczką królowej Elżbiety, córką księcia Yorku Andrzeja i Sarah Ferguson, a obecnie zajmuje 8. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu. Mimo, że korona jej raczej nie grozi, księżniczka zachowuje się iście po królewsku. Lubuje się w luksusowych markach odzieżowych, chętnie odwiedza butiki najlepszych projektantów czy drogie restauracja, a wolny czas spędza na ekskluzywnych wycieczkach. Znana jest również z wrogiego nastawienia do księżnej Kate, której zazdrości popularności, sympatii poddanych i sesji w Vogue. Być może wkrótce księżniczka Eugenia zwróci wyłącznie na siebie upragnioną uwagę mediów, bowiem w poniedziałek ogłosiła swoje zaręczyny. Jej wybrankiem jest Jack Brooksbank – barman i manager londyńskiego klubu nocnego Mahiki, z którym Eugenia spotyka się już od 6 lat. Na oficjalne ogłoszenie zaręczyn Eugenia wybrała krótką kwiecistą sukienkę Erdem i czarne szpilki ze szpicem. Pochwaliła się również pierścionkiem zaręczynowym: różowym szafirem otoczonym brylantami, który może konkurować z pierścionkiem zaręczynowym księżnej Kate. Para powie sobie „tak” we wrześniu tego roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze, czyli w tym samym miejscu, w którym ślub w maju wezmą Meghan i Harry. Której parze będziecie bardziej kibicować?

Ubierz się jak księżniczka Eugenia:

Najbrzydsza księżniczka na ślubnym kobiercu

Księżniczka Eugenia nie cieszy się ani szczególnym szacunkiem poddanych, ani uznaniem mediów czy portali modowych. Cóż, 28-latce jednak daleko do ideału. Już jako dziecko została okrzyknięta najbrzydszą księżniczką w rodzinie królewskiej – z wiekiem, niestety, ten tytuł nie przeminął. Negatywne opinie na temat Eugenii spowodowane są nie tylko jej młodzieńczymi wybrykami, ale i fatalnym stylem. Księżniczka Yorku wręcz słynie z niedobranych do sylwetki, postarzających sukienek, kontrowersyjnych nakryć głowy i kiepskiego makijażu. Nie pomaga fortuna, jaką Eugenia wydaje na ubrania, a jej przykład raczej udowadnia, że dobrego gustu nie można kupić za żadne pieniądze. Czy znając upodobania księżniczki, jej suknia ślubna okaże się niewypałem? A może tym razem wnuczka królowej Elżbiety nas zaskoczy? O tym przekonamy się we wrześniu.

W tych ubraniach poczujesz się jak księżniczka:

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

2 komentarze