Kategorie

khloe kardashian baby shower

Ta gwiazda zorganizowała bajeczną imprezę. Tak się robi baby shower!

Baby boom w tej rodzinie to na pewno jedno z najgłośniejszych newsów w ostatnim czasie. Khloe Kardashian urządziła huczną imprezę na powitanie dziecka. Uwierzcie, tyle różu jeszcze nie widzieliśmy. Warto podpatrzeć, jeśli kiedykolwiek będziecie organizować przyjęcie dla przyszłej mamy!

Niedługo klan Kardashianów powiększy się o kolejne dziecko! Za ponad miesiąc swoje pierwsze dziecko, którego ojcem jest kanadyjski koszykarz, powita Khloe. Z okazji zbliżających się narodzin celebrytka wyprawiła nie lada imprezę na cześć dziecka. Jak wiadomo, gdy maleństwo przyjdzie na świat, nie tak prędko znajdzie czas na zabawę. Zobaczcie, jak wyglądała impreza!

Khloe Kardashian tuż przed porodem bawi się na baby shower

Khloe obecnie cieszy się największym zainteresowaniem, a wszystko przez to, że urodzi dziecko w najbliższych tygodniach. Zgodnie ze zwyczajem każdej przyszłej mamy, gwiazda urządziła baby shower. Celebrytka po prostu nie mogła odmówić sobie imprezy z tej okazji. Jej baby shower było niesłychanie urocze! Scenografia nie pozostawała złudzeń: jeśli jeszcze nie trafiła do was informacja na temat płci najmłodszego dziecka w rodzinie Kardashian, to teraz wszystkie wątpliwości powinny być rozwiane.

Otóż Khloe spodziewa się dziewczynki! Stąd mnóstwo różowych balonów, różowych kwiatków na ściance czy efektownie zwisających z sufitu oraz przepięknych światełek. Dosłownie wszystko było udekorowane słodkim różem, oczywiście, nie zabrakło też tortów i innych smakołyków. Przyszła mama w tym wyjątkowym dla niej dniu włożyła sukienkę w kwiatki oraz płaszcz w tym samym odcieniu i wyglądała zjawiskowo! Na tej jakże magicznej imprezie nie mogło zabraknąć licznej rodziny i przyjaciół ochoczo dzielących się zdjęciami, które rozeszły się szerokim echem po mediach społecznościowych.

Czy warto wyprawiać baby shower?

Jak zapewne większość z Was wie, baby shower to wyjątkowa impreza dla przyszłej mamy, niezwykle popularna w Stanach Zjednoczonych. Tradycyjnie odbywa się w gronie przyjaciółek, z których jedna z nich przejmuję rolę organizatorki. W Polsce to mało znane wydarzenie, jednak z roku na rok budzi coraz większe zainteresowanie. Prawdziwy baby shower powinien być miłą niespodzianką dla głównej bohaterki. To nowość, która ma zarówno wielu przeciwników, jak i zwolenników. Niemniej, to doskonała okazja na obsypanie przyszłej mamy potrzebnymi prezentami dla siebie i maluszka. To również dodatkowy pretekst, by spotkać się z przyjaciółkami, bo gdy dziecko pojawia się na świecie, niewiele mam znajduje czas na towarzyskie wyjścia.

Więcej sukienek znajdziesz tutaj>>>

Fot.: @instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

2 komentarze

  • Małgosia

    Marzec 15, 2018 at 10:18 am

    U nas niestety większość kobiet parę tygodni przed rozwiązaniem bardziej odczuwa niepokój i lęk czy wszystko pójdzie dobrze, niż chęć do imprezowania ( taka opieka medyczna). Khloe z pewnością ledwo poczuje, że rodzi dziecko.