Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Tajemniczy ślub młodej wokalistki! Co wiemy o uroczystości?
ewa farna

Tajemniczy ślub młodej wokalistki! Co wiemy o uroczystości?

Kolejna gwiazda w sekrecie powiedziała sakramentalne „Tak”. Tym razem jest to młoda, znana wokalistka. Ewa Farna od dawna była w szczęśliwym związku z członkiem swojego zespołu. Teraz są już małżeństwem! Sprawdź szczegóły uroczystości.

Coraz więcej celebrytów ukrywa swoje życie prywatne. Narodziny dzieci, zaręczyny, śluby… Dopiero po kilku dniach, a nawet miesiącach, gwiazdy dzielą się najważniejszymi chwilami ze swojego życia. Zazwyczaj przekazują te informacje za pośrednictwem social mediów. Tym razem było tak samo! Polska wokalistka Ewa Farna poinformowała fanów o zawarciu związku małżeńskiego na Instagramie. Zdjęcie młodej pary zachwyciło wszystkich! Nikt nie spodziewał się ślubu. To było ogromne zaskoczenie! Piosenkarka ma co świętować, w tym roku obchodzi okrągły jubileusz – 10-lecie swojej pracy artystycznej. To dla niej wyjątkowy okres, pełen radości i miłości. Koniecznie zobacz suknię ślubną Ewy i poznaj szczegóły tajemniczej uroczystości.

Nowożeńcy

https://www.instagram.com/p/BZViECRjfVi/?hl=pl&taken-by=ewa_farna93
Artystka Ewa Farna nie lubi mówić o swoim życiu prywatnym. Gwiazda przez długi czas ukrywała związek z członkiem swojego zespołu – Martinem Chobotem. Po czterech latach zakochani postanowili połączyć się na całe życie. Parę dni temu Ewa i Martin stanęli na ślubnym kobiercu. Nowożeńcy zamieścili na Instagramie przepiękne zdjęcie z tego wyjątkowego dnia. Ciekawe, gdzie odbyła się ceremonia: w Czechach, czy w Polsce? Na razie nie wiadomo zbyt wiele o uroczystości, ani tym bardziej o sukni panny młodej. Z pewnością w ciągu najbliższych dni poznamy więcej szczegółów dotyczących tajemniczego ślubu.  Gratulujemy młodej parze!

„Pare dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia.” – napisała Ewa pod wspólnym zdjęciem.

Podobne suknie ślubne:

Szykowne, męskie garnitury:


Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.