Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Tak bawiły się gwiazdy na poprawinach Agnieszki Radwańskiej
Agnieszka Radwańska

Tak bawiły się gwiazdy na poprawinach Agnieszki Radwańskiej

Ten weekend należał do Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta! Ich ślub zelektryzował Polaków, którzy kibicują Isi nie tylko podczas turniejów tenisowych, ale również poza kortem. Jej suknia ślubna podzieliła fanów: jedni uważali ją za dzieło sztuki, inni za przejaw kiczu. A jak tenisistka prezentowała się na poprawinach i kto został na nie zaproszony? Zobacz!

Agnieszka Radwańska dwa dni temu powiedziała sakramentalne TAK. Jej mężem został trener oraz sparingpartner Dawid Celt, z którym tenisistka spotyka się już od wielu lat. Jak wyglądała panna młoda i kto pojawił się na ślubie pisaliśmy TUTAJ. Jak przystało na tradycyjne polskie wesele, po hucznych tańcach do białego rana, czas na poprawiny. Nie obyło się bez plejady sławnych gości, którzy świętowali w ogrodzie przyozdobionym rakietami tenisowymi, wzbogacanymi o biało-niebieskie kwiaty.

Urszula Radwańska

Termin ślubu Agnieszki Radwańskiej do ostatniej chwili owiany był tajemnicą. Mimo to, w dniu samej ceremonii paparazzi nie zawiedli i już po kilku godzinach po ślubie mogliśmy podziwiać zdjęcia panny młodej oraz gości weselnych w całej okazałości. Inaczej było jednak w przypadku poprawin. Jedynym źródłem informacji z tego dnia były konta społecznościowe zaproszonych osób, które na szczęście chętnie dzieliły się zdjęciami ze swoimi obserwatorami. Jedną z nich była siostra Isi – Urszula, która pełniła zaszczytną funkcję świadka panny młodej. Na poprawiny postanowiła założyć cielistą mini z optycznie wysmuklającymi wstawkami po bokach. Kreację dopełniła lustrzanymi, kocimi okularami oraz czerwono-beżowymi szpilkami –  podejrzewamy, że chodzenie po trawie w takich szpileczkach było nie lada wyczynem!

Małgorzata Socha

Zarówno na ślub, jak i na poprawiny została zaproszona wieloletnia przyjaciółka Agnieszki Radwańskiej – Małgorzata Socha, która w tym dniu prezentowała się niezwykle uroczo. Zdecydowała się na prostą, asymetryczną sukienkę w delikatne, błękitno-białe pasy. Nonszalancji kreacji dodają kieszenie oraz niezwykle stylowe sandałki wzbogacone ćwiekami. Aktorka wygląda promiennie, podobnie jak pozujący z nią świeżo upieczeni państwo młodzi. Czego życzyła Małgosia Socha Agnieszce i Dawidowi? Zobaczcie!

Najlepsze życzenia dla Młodych! ❤ żeby wszystko układało się po Waszej myśli, a piłeczki tenisowe leciały tam, gdzie trzeba ?? – napisała pod zdjęciem na Instagramie.

Paula Kania

Oprócz gości znanych z show-biznesu, nie mogło zabraknąć również przyjaciół młodej pary z boiska. Wśród nich wypatrzyliśmy mistrzynię Polski w tenisie – Paulę Kanię. Sportsmenka zdecydowała się w tym dniu na niezwykle dziewczęcą stylizację. Żółta, rozkloszowana sukienka podkreśliła filigranowe kształty tenisistki oraz piękną, brązową opaleniznę. Styl kreacji zaakcentował niewymuszony koczek oraz baletki zapewniające wygodę. Widać, że cała trójka bawiła się wyśmienicie!


Zobacz propozycje stylizacji Allani idealne na poprawiny:

Fot.: Instagram @paulakaniaa, @malgosia_socha, @ularadwanska_official

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.