Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Tak Macudzińska i El Dursi noszą bikini. To prosty sposób na to, żeby wysmuklić biodra
Klaudia El Dursi nosi strój kąpielowy wysmuklający biodra

Tak Macudzińska i El Dursi noszą bikini. To prosty sposób na to, żeby wysmuklić biodra

Dobrze dopasowany strój kąpielowy w kilka sekund potrafi odmienić sylwetkę. Nie wierzysz? To spójrz na Izabelę Macudzińską i Klaudię El Dursi, które kostiumami sprytnie wysmukliły biodra. To kwestia jednego detalu.  

Kilka prostych trików może sprawić, że na plaży będziesz prezentować się jak prawdziwa bogini. Kluczem do sukcesu jest dobór odpowiedniego fasonu stroju kąpielowego, ale też sposób jego noszenia. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach – czasem wystarczy jeden detal, by zupełnie odmienić kształt sylwetki.

Izabela Macudzińska i Klaudia El Dursi noszą kostiumy kąpielowe, które czynią cuda z biodrami. W tych modelach od lat chodzą najsłynniejsze reprezentantki krągłych sylwetek, czyli Jennifer Lopez i Kim Kardashian.

Ten strój kąpielowy pięknie wyeksponuje i wysmukli biodra 

Wiele pań uznaje szerokie biodra za swój atut i wcale nie zamierza ich ukrywać. Inne panie wręcz przeciwnie. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, strój kąpielowy w stylu Izabeli Macudzińskiej i Klaudii El Dursi będzie strzałem w dziesiątkę.

To bikini zostało stworzone z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swoje kobiece krągłości, a jednocześnie dyskretnie wysmuklić biodra. Figi ze zmysłowym wiązaniem po bokach to element, która czyni cuda. Może ci się wydawać, że taki dół da ci odwrotny efekt do zamierzonego, ale spokojnie – sekret tkwi w sposobie jego noszenia.

Zobacz też: Bikini Dody będzie hitem lata. To kostium, który optycznie powiększa biust

Izabela Macudzińska i Klaudia El Dursi postanowiły zawiązać sznureczki wysoko na biodrach. To bardzo prosty zabieg, który odmienia całą sylwetkę. Nie tylko świetnie wysmukla biodra, ale też pozwala zarysować na sylwetce kształt klepsydry. Wykorzystaj ten patent, a natychmiast zyskasz pewność siebie na plaży.

Wskazówka: Jeśli zależy ci na maksymalnym efekcie wysmuklenia, postaw na strój kąpielowy ze sznurowaniem w ciemnym kolorze. Nie od dziś wiadomo, że czerń i granat mają nieocenione działanie w modelowaniu sylwetki.

Źródło zdjęcia na okładce: Instagram, autorka: Klaudia El Dursi

Więcej stylowych bikini znajdziesz na Allani.pl