Kategorie

  • Allani
  • /
  • Redakcja poleca
  • /
  • Tak ubierają się najsłodsi Brytyjczycy, czyli książę George i księżniczka Charlotte

Tak ubierają się najsłodsi Brytyjczycy, czyli książę George i księżniczka Charlotte

Przedstawiciele brytyjskiej monarchii dziś wyjechali z Polski, wszyscy rozpisują się na temat przepięknych stylizacji księżnej Kate, jednak my przyglądamy się najbardziej fotografowanym gościom – księciu Georgowi i księżniczce Charlotte. Zobaczcie zdjęcia niekwestionowanych ulubieńców prasy!

Książę William i księżna Kate wraz z uroczymi maluchami – 4-letnim księciem George’m i 2-letnią Charlotte przylecieli na niecałe trzy dni do Polski. Dla fanów książęcej rodziny była to nie lada okazja, by zobaczyć ich wraz z dziećmi! Kiedy wielkie gwiazdy starannie pracują na swój wizerunek i powoli wspinają się po szczeblach kariery, te maluchy potrafią w mgnieniu oka oczarować media.

Mały Książę George

Książę Jerzy to uroczy 4-latek, który gdy tylko pojawia się w towarzystwie swojej rodziny, od razu kradnie show. A wszystko za sprawą ekspresyjnej mimiki! Maluch zdecydowanie nie ukrywa emocji, co zjednuje mu fanów na całym świecie. Po przylocie do Polski, opuszczając samolot, onieśmielony powitaniem, nieco się ociągał z wyjściem. Maluch nie do końca był przekonany do kroczenia po czerwonym dywanie. Książę William musiał więc wykorzystać… sztuczki negocjacyjne, by przekonać synka do wyjścia. Ożywiona dyskusja zakończyła się sukcesem! W końcu oficjalne uroczystości to nie lada wyzwanie dla młodego księcia.

Ubrankami księcia zachwyca się niejedna mama oraz babcia. Malec najczęściej nosi odzież marek z Wielkiej Brytanii lub europejskie marki z wielowiekową tradycją. Nie oznacza to jednak, że mały arystokrata wkłada wyłącznie przesadnie drogie ubranka. Otóż, jego rodzicie nie stronią od przystępnych cenowo sieciówek. George ma kilka klasycznych zestawów, które wkłada naprzemiennie. Nieodłącznym elementem jego ubioru podczas oficjalnych podróży są krótkie spodenki. Często nas zastanawiał ten wybór. Tajemnica została jednak rozwiana, gdyż dowiedzieliśmy się, że jego ubiór jest ściśle związany z tradycją arystokracji brytyjskiej. Brytyjska klasa wyższa zakłada swoim dzieciom szorty, natomiast długie spodnie zaczynają ubierać dopiero od 8-go roku życia. Jerzy jeszcze co prawda jeszcze długo będzie nosić krótkie spodenki, ale nie możemy odmówić mu uroku.

Wnikliwi obserwatorzy  mogli zauważyć, że mały Jerzy jest prawdziwym patriotą. Paleta kolorystyczna stylizacji malucha opiera się najczęściej na barwach brytyjskiej flagi. Znajdziemy tu błękit, bordo oraz biel. Najczęściej zobaczymy go we wspomnianych już krótkich spodenkach i koszulach w kratę. Jego „stylizacje” są miłą odmianą dla strojnie ubranych dzieci znanych osób. Elegancja, minimalizm i wygoda to najważniejsze elementy jego zestawów.

Księżniczka Charlotte

Musimy zgodnie przyznać, że choć w dzieciach książęcej pary płynie błękitna krew i tysiące oczu obserwują ich, jak rosną, zachowują się bardzo swobodnie. Najmłodsza latorośl Kate i Williama, księżniczka Charlotte, od czasu gdy pojawiła się na świecie, podobnie jak jej brat, gdy tylko pojawia się publicznie, wzbudza zainteresowanie mediów. Tak było zaraz po przylocie do naszego kraju. Małej Charlotte uśmiech nie schodził z twarzy, gdy tylko zobaczyła fotoreporterów i kamery od razu się ożywiła. Choć ma tylko dwa latka, modowe portale już rozpisują się na temat jej stylizacji. Bycie ikoną stylu zobowiązuje, a nikt nie nauczy jej lepiej niż mama, która zdobywa wszelkie najwyższe tytuły najbardziej stylowej damy. W Polsce mała księżniczka też zadała szyku! Przyleciała w krótkiej sukience w drobne biało-czerwone kwiatki (czyżby został przemycony tu polski akcent?). We włosach miała wpięta małą spinkę, a na nogach urocze czerwone buciki. Według nas słodko!

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.