Kategorie

Karoliny Ferenstein- Kraśko

Tak zmysłowej Karoliny Ferenstein-Kraśko jeszcze nie widzieliśmy!

To już oficjalne! Karolina Ferenstein-Kraśko wystąpi w trzeciej edycji „Agent – Gwiazdy”! Zobaczcie jej super seksowną stylizację na konferencji programu. Czy jest aż tak podobna do Małgorzaty Rozenek? Oceńcie sami!

Coś czujemy, że trzecia edycja Agenta wzbudzi sporo emocji. A wszystko za sprawą wyjątkowych gwiazd. Największą uwagę wzbudziła jedna z uczestniczek zwerbowana osobiście przez Kingę Rusin, czyli Karolina Ferenstein-Kraśko. Jest ona nie tylko żoną znanego dziennikarza, ale również prężną bizneswoman i matką trójki dzieci. Choć obecna jest w polskim show-biznesie od dawna, to wiele osób o żonie Piotra Kraśki dowiedziało się dopiero dzięki nowemu „Agentowi”.

Karolina Ferenstein-Kraśko kusi

Gwiazda na konferencję programu zdecydowała się na bardzo seksowną stylizację od polskiego duetu Bohoboco. Postawiła na welurową sukienkę o kopertowym kroju w kolorze intrygującej, szmaragdowej zieleni. Przepiękny kolor doskonale współgrał z jej blond włosami i uwydatnił barwę oczu. Jednak już sam krój kreacji budzi przyspieszone bicie serca. Szczęśliwa mama trójki dzieci przykuła uwagę kopertowym dekoltem, który wyeksponował biust. To nie wszystko! Nikt nie mógł oderwać wzroku od głębokiego rozporka, który odsłonił zgrabne nogi gwiazdy. W takim wydaniu bardzo rzadko widujemy Karolinę, a szkoda! Uwierzycie, że ma 41 lat?

My, kobiety, wiemy, że sukienka to nie wszystko. Ważne jest również podkręcenie stylizacji ciekawym dodatkiem. Żona Piotra Kraśki wybrała kolorową torebkę na łańcuszku, która zapewniła jej spektakularny wygląd. Ten luksusowy dodatek jednak nie należał do najtańszych, kosztował prawie dziewięć tysięcy złotych! Musimy przyznać, że stylizacja była doskonale przemyślana, jednak nasycona przepychem. Dla równowagi w kwestii fryzury i makijażu Karolina,postawiła na naturalność, a lśniące, wyprostowane włosy tylko dodały jej wdzięku. Internauci jednak nie mogli oprzeć się wrażeniu, że gwiazda, zakładając tego typu kreację, upodobniła się do Małgorzaty Rozenek. Niewątpliwie obydwie mają pewne cechy wspólne: są atrakcyjnymi blondynkami, które potrafią zwrócić na siebie uwagę i lubią zadać szyku na salonowych imprezach. Jak myślicie, czy Karolinie Ferenstein-Kraśko udało się oczarować gości obecnych na konferencji?

W stylu Karoliny Ferenstein-Kraśko:

Fot.:Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

4 komentarze