Kategorie

Karolina Gilon 2018

Taka stylizacja na mróz?! Czy Karolina Gilon nie przesadziła?

Kiedy cała Polska marznie, ona udowadnia, że ujemne temperatury jej niestraszne. Karolina Gilon postawiła na bardzo ryzykowną stylizację, w której z dumą pozowała na mrozie. Czy warto tak się poświęcać i ryzykować swoim zdrowiem?

Karolina Gilon, kiedyś uczestniczka programu Top Model, a obecnie modelka, aktorka i prezenterka, robi wszystko, aby o niej nie zapomniano. Wczoraj celebrytka wzięła udział w imprezie lakierów do paznokci marki Indigo, których zresztą jest ambasadorką. Na tak wyjątkową okazję Karolina Gilon postawiła na megaseksowny komplet. Nie wzięła jednak pod uwagę panującej w Polsce aury i wydaje nam się, że chyba zmarzła. A wy co sądzicie o stylizacji Karoliny? Myślicie, że było jej zimno?

Karolina Gilon w krótkim topie na mrozie

W środku zimy Karolina Gilon włożyła na siebie krótki top nude i ołówkową spódnicę z tej samej tkaniny. Look uzupełniały oliwkowe skarpetowe botki i okulary przeciwsłoneczne. Aby zachować pozory, modelka narzuciła na ramiona różowe futerko, które w zamierzeniu miało ją ochronić przez mrozem. Czy tak się stało? Tego nie wiemy, w każdym razie Karolina dzielnie pozowała w takim stroju na ulicy i ani razu nie spojrzała z zadrością na ludzi opatulonych w puchowe kurtki i wełniane szale. Stylizacja celebrytki była mocno inspirowana stylem Kim Kardashian – topy i spódnice z elastycznej dzianiny w cielistych odcieniach należą do stałego repertuaru amerykańskiej gwiazdy. Jednak Kim w takich stylizacjach przechadza się najczęściej po słonecznych ulicach Los Angeles, z kolei Karolina Gilon stanęła przed wyzwaniem pozowania w niesprzyjających mroźnych warunkach. Czy temu podołała? Z pewnością, choć z drugiej strony wątpimy, by tak seksowna i skąpa stylizacja była odpowiednia do panującego obecnie w Polsce klimatu. Patrząc na zdjęcia celebrytki w kusym topie przechodzą nas lekkie dreszcze.

Odtwórz ten look:

Gwiazdy bawią się na imprezie lakierów do paznokci

Karolina Gilon nie była jedyną gwiazdą imprezy Indigo, choć jej stylizacja najbardziej rzucała się w oczy. Oprócz modelki, na wydarzeniu pojawiły się pozostałe ambasadorki marki, czyli Natalia Siwiec i Zosia Ślotała. Siwiec postawiła na elegancki i profesjonalny look prestiżowej businesswoman – damski garnitur w prążki, białą koszulę i trapezową torebkę. Trzeba przyznać, że tym razem celebrytka pozytywnie nas zaskoczyła! Natomiast Zosia Ślotała preferowała zimowy luz: różowe szpilki, jeansy, T-shirt i kwieciste kimono sprawiło, że zatęskniłyśmy za wiosną.

W stylu gwiazd:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.