Kategorie

kate w sukience na halloween

Takiej Kate jeszcze nie widziałyśmy. Nie uwierzysz, co założyła!

Księżna Kate przyzwyczaiła nas do oficjalnych i eleganckich strojów. Tym razem jednak nas kompletnie zaskoczyła! Koniecznie zobaczcie te zdjęcia, bo w najbliższym czasie podobnych outfitów u żony Williama z pewnością nie zobaczymy…

Wszyscy dobrze wiemy, że etykieta rządzi się własnymi prawami. W końcu wstąpić w szeregi brytyjskiej rodziny królewskiej to zarówno ogromny zaszczyt, jak i masa obowiązków. Na szczęście sztywne reguły można naginać. Książę i księżna Cambridge byli ostatnio widziani w dresach! Tak, tak, czasami nawet królewska para stawia na wygodę i komfort. Spokojnie, to tylko tymczasowa stylizacja! Para pojawiła się publicznie w Narodowym Centrum Tenisa w Londynie, by uczestniczyć w zajęciach sportowych z udziałem dzieci.

Księżna Cambridge gra w tenisa!

Kate jest niekwestionowaną ikoną mody zarówno Brytyjek, jak i kobiet na całym świecie. Od lat słynie z eleganckiego, klasycznego, nieco zachowawczego stylu. Jej kreacje zawsze są dobierane z dużym smakiem, a księżna zawsze wygląda nienagannie. Tym razem, będąc w 4-tym miesiącu ciąży, potrzebowała ubrać się w bardziej casulową stylizację i założyła… dres, tym samym wywołując spore modowe zamieszanie. Ten widok jest niecodzienny, dlatego też zwróciliśmy na niego uwagę. Ciemny komplet i sportowe buty prezentowały się świetnie, a bluza zgrabnie zakrywała krągłości! Coś nam się wydaje, że ten outfit zwiastuje powrót mody na dres…

Jak się okazuje, księżna nie ograniczyła się wyłącznie do obserwacji meczu, ale i ochoczo przyłączyła się do treningu z dziećmi. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że świetnie czuła się na korcie, aktywnie uczestnicząc w ćwiczeniach. Zaniepokojeni internauci jednak nie odpuszczają, a w komentarzach zaczęły pojawiać się zarzuty, że Kate zamiast przytyć, schudła. Według nas to burza w szklance wody, bo Kate wygląda zdrowo i promiennie, a brzuszek, o którym tak głośno się debatuje, został zgrabnie zakryty bluzą.

Kate Middleton jako… wiedźma

Z okazji minionego święta Halloween znaleźliśmy też dla Was zdjęcia Kate z czasów, gdy jeszcze nie była księżną i chętnie brała udział w hucznych imprezach. Na Instagramie, prowadzonym wyłącznie przez jej fanów, mogliśmy zobaczyć zdjęcie Kate w stroju czarownicy, zrobione w 2007 roku! Przyjrzyjcie się, bo Kate w takiej stylizacji z pewnością już nigdy nie zobaczymy! Ekstremalnie krótka spódniczka, wysokie kozaki , peleryna i… różowa torebka. Musimy przyznać, że nawet w takim przebraniu wyglądała zjawiskowo!

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.