Kategorie

  • Allani
  • /
  • Uncategorized
  • /
  • Te dziewczyny lansują monobrew! Czy właśnie narodził się nowy trend?
monobrew hit czy kit

Te dziewczyny lansują monobrew! Czy właśnie narodził się nowy trend?

Monobrew — kiedyś niechciana, zwalczana, a dziś… powód do dumy! Właśnie kolejna modelka udowadnia, że pojedyncza brew może być piękna i kobieca. Czy mamy do czynienia z nowym trendem? Sprawdźcie i zdecydujcie!

W dobie starannej pielęgnacji brwi, rysowania ich idealnego kształtu i wyrywania wystających włosków, monobrew może dziwić. Do niedawna uznawana za oznakę zaniedbania, dziś okazuje się elementem na twarzy, który należy eksponować. Czy niedługo będziemy mieli do czynienia z epidemią dziewczyn, które będą upodabniać się do najsłynniejszej kobiety z pojedynczą brwią: Fridy Kahlo?

Scarlett Costello odkrywa nowe pojęcie piękna

Zaczęło się niewinnie… Na początku lipca furorę zrobiła 19-letnia Scarlett Costello z Nowego Jorku. Dziewczyna stawiając pierwsze kroki w modelingu, za wszelką cenę chciała wpisać się w obowiązujące standardy i depilowała swoją monobrew. Trzy lata temu podjęła radykalną decyzję i postanowiła nie regulować już zarośniętych brwi. Dziś, choć jej wygląd wzbudza zarówno krytykę, jak i słowa pochwały, modelka jest gorącą zwolenniczką samoakceptacji — Scarlett uważa, że nawet w największym defekcie można odnaleźć piękno.

Tymi kosmetykami nie tylko podkreślisz brwi, ale wykonasz perfekcyjny makijaż:

Monobrew podkreślona i uwydatniona

Scarlett długo nie pozostała odosobniona w swoim wyborze. Ostatnio cały świat mówi o 20-letniej Sophii Hadjipanteli z Cypru. Modelka odziedziczyła bujne naturalne brwi, które postanowiła jeszcze mocniej uwydatnić farbując je na czarno. Blondynka z wyrazistą czarną monobrwią naprawdę robi wrażenie! Sophia jest dumna ze swojej urody i nie zamierza poddawać się presji otoczenia, mimo że na temat swojego wyglądu słyszy wiele negatywnych komentarzy. Modelka twierdzi, że świetnie czuje się ze swoją pojedynczą krzaczastą brwią i odpowiada jej taki wizerunek.

Co prawda, nie jesteśmy przekonani do takiego trendu i wolimy tradycyjne, ładnie podkreślone brwi. Niemniej, w jednym zgadzamy się z dziewczynami w 100% — najważniejsza jest samoakceptacja i własne samopoczucie! Przy okazji gratulujemy modelkom odwagi i konsekwencji. A Wy co sądzicie o pojedynczej brwi? Czy to mankament urody? A może należy być z niej dumnym i chętnie ją podkreślać?

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

One Comment