Kategorie

top zdjęcia z isntagrama

Te gwiazdy całkowicie zdeklasowały Internet w tym roku

Zbliżający się koniec roku sprzyja wszelkim podsumowaniom i rankingom. Dlatego to najlepszy moment, aby przypomnieć najpopularniejsze zdjęcia tego roku, które całkowicie zdeklasowały Internet!

Ranking najpopularniejszych zdjęć na Instagramie 2017

10 najlepszych zdjęć, a tylko trzy gwiazdy, które bezapelacyjnie zdominowały tegoroczny ranking. Liczby są imponujące! Wyobraź sobie, że „najlepsze” zdjęcie zdobyło ok. 11 mln polubień – to tak jakby każdy mieszkaniec Portugalii zostawił serduszko pod postem naszego lidera. WOW, skala jest tak duża, że aż ciężko jest to sobie wyobrazić!

selena gomez

Najwyższa pora zdradzić, kto w tym roku został królową/królem Instagrama – ten zaszczytny tytuł należy do Seleny Gomez, Cristiano Ronaldo i Beyoncé. A jakie wydarzenia z życia skradły w tym roku serca internautów? Nie będzie to zaskakujące, ponieważ obserwatorów z całego świata najbardziej interesowały fotografie z życia prywatnego gwiazd, a przede wszystkim związki, narodziny dzieci, trudne chwile…, ale również zmysłowe fotografie. Zresztą, wszystkie najpopularniejsze zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej! Oglądajcie do końca, bo warto!

Zaskoczeni pierwszym miejscem? Beyoncé, wraz ze swoimi jeszcze nienarodzonymi bliźniakami przyćmiła resztę rywali. To właśnie poprzez to zdjęcie piosenkarka ogłosiła, że jest w ciąży i urodzi dwójkę dzieci. Gwiazda jak zwykle zadbała o charakterystyczną dla niej oprawę fotografii – girlandę z kwiatów oraz zwiewny welon. Stylistykę tę kontynuowała również przy przedstawieniu swoim internetowym fanom swoich dzieci – Sir Carter’a oraz Rumi, to zdjęcie również znalazło się w rankingu najpopularniejszych zdjęć Instagrama! Przyznajcie, że kto jak kto, ale Beyoncé wraz ze swoimi pociechami, nie ma sobie równych!

Zainspiruj się stylem gwiazd: 

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.