Kategorie

zerwania gwiazd

Szok! Te sławne pary już nie są razem!

Ostatnie miesiące obfitowały w głośne rozstania gwiazd. Żyły nimi media i miliony fanów na całym świecie! Kto postanowił podzielić się swoimi intymnymi relacjami publicznie? Które sławne pary nie są już razem? Dowiesz się w tym artykule. 

Fani ogromną wnikliwością śledzą wszelkie wzloty: randki, skradzione pocałunki, namiętne wakacje, ale jeszcze większym rozgłosem „cieszą” się ich głośne rozstania. Trzeba jednak przyznać, że celebryci wcale nie starają się, aby ich prywatna nowela, została jedynie między skłóconymi kochankami w czym dużej mierze pomagają im social media. Fani mają dostęp do ich zdjęć i tweetów, w których można wyczytać nawet najintymniejsze wyznania. Kto w tym roku rozstał się ze swoją miłością? Dowiesz się poniżej.

Taylor Swift i Calvin Harris

 

Taylor Swift i Calvin Harris

Po 15 miesiącach związek Taylor i Calvina dobiegł końca o czym dowiedział się od nich samych cały świat. Można powiedzieć, że para publicznie zerwała ze sobą na swoich kontach społecznościowych, poprzez odfollowanie swoich profili i usunięcie z nich wszystkich zdjęć ze swoim ex. Bardzo na czasie… prawda? Media szeroko rozpisywały się na temat powodu ich zerwania, podejrzewając zdradę, mimo to para utrzymuje wersję „niedopasowania charakterów”. Taylor szybko jednak znalazła swój pasujący miłosny puzzel i już po kilku tygodniach spotykała się z przystojnym aktorem Tomem Hiddlestonem. Co na to jej były partner? Skomentował to oczywiście na swoim koncie na Instagramie „Nie jestem zazdrosny… jestem wolny”!

Johny Depp i Amber Heard

Johny Depp i Amber Heard

Związek aktora z piękną, młodą blondynką na początku wydawał się idealny. Historia jak z bajki… Można powiedzieć, że Johnny przeżywał, przy pięknej, o wiele młodszej aktorce drugą młodość. Niewątpliwie Amber byłą ozdobą przy jego boku. Media jednak donoszą, że ich perfekcyjne małżeństwo było jedynie przykrywką, dramatu który odbywał się po za blaskiem reflektorów. Amber poinformowała pewnego dnia, że mąż ją bije, dlatego chce zakończyć związek z aktorem. Wielu uważa, że młoda aktorka, tym sposobem chciała pozyskać fortunę amerykańskiego aktora, jednak to co działo się na prawdę wiedzą tylko oni.

Ozzy i Sharon Osbourne

sławne pary- Ozzy i Sharon Osbourne

Po 34 latach małżeństwo Osbournów dobiega końca, o czym Sharon poinformowała w popularnym programie The Talk. Bizneswoman stwierdziła, że potrzebuje dużych zmian w swoim życiu, których nie chce przeprowadzać u boku obecnego męża. Sharon wyrzuciła Ozziego z ich wspólnego domu, krótko kwitując ich rozstanie: „Nie będę płakała, nie ma po kim”. Mimo, że Sharon wciąż pokazuje się u boku swojego partnera, zapewnia jednak, że są to czysto biznesowe spotkania. Jak myślicie, co będzie nowym rozdziałem w życiu 63 letniej Sharon? Czas pokaże.

Ariana Grande i Ricky Alvarez

Ariana Grande i Ricky Alvarez

Mimo, że Ariana bardzo dba o swoją prywatność, to przy zerwaniu z tancerzem Rickym nie mogło obejść się bez publicznych dramatów. Piosenkarka podzieliła się tą wiadomością na swoich tweeterze, udostępniając zdawkowe informację nawiązujące do zakończenia ich związku. Fani Ariany bardzo przejęli się losem swojej idolki i stworzyli hashtag #WeLoveYouAdriana, który miał pokazać ich wielkie wsparcie w tym ciężkim dla piosenkarki okresie. Okazało się jednak, że zerwanie ten młodej pary nie było jednak, aż tak dramatyczne i byli partnerzy zostali przyjaciółmi.

 Interesuje cię życie gwiazd? Zobacz tutaj >>>

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.