Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Te sneakersy zastąpią kultowe Superstary
adidas gazelle

Te sneakersy zastąpią kultowe Superstary

Masz już dość wszechobecnych sneakersów Adidas Superstar? Chcesz się wyróżnić? Poznaj nowy, odświeżony model, który marka Adidas właśnie wypuściła na rynek. Zapewniamy – szybko się wyprzeda!

Kiedy cały świat zaleje moda na konkretny model torebki, czy butów i mamy wrażenie, że wszyscy na około noszą to samo, przychodzi potrzeba odmiany. Pragniemy zakręcić się na punkcie czegoś świeżego, co będzie całkowitą nowością dla innych i wyróżni nas na ich tle. Jeszcze w obecnym, letnim sezonie zatrzęsienie przeżywają buty Adidas Originals Superstar, jednak niebawem zastąpi je siostrzana para. To kolejny z kultowych modeli, w które marka Adidas postanowiła tchnąć nowe życie – Adidas Gazelle.

Kate Moss w Adidas Gazelle

 

Swoją premierę miały w latach 90, teraz powracają w aż 12 kolorowych, zamszowych wersjach, z grubą, białą podeszwą i kultowym znakiem linii Originals. Do ich promocji artysta Doug Abraham wykorzystał zdjęcie z 1993 roku, które przedstawia młodziutką top modelkę, Kate Moss, ubraną w bordowe Adidas Gazelle. Zobacz poniżej fragment klipu, promującego nowe Adidas Gazelle!

 

 

Remember the Future. Watch the film in our bio now. #GAZELLE A video posted by adidas Originals (@adidasoriginals) on Jun 28, 2016 at 1:18pm PDT

 

Fot.: Instagram

 

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!