Kategorie

złote brwi jesiennym hitem

Tego jeszcze nie było: złote brwi. Hit czy kit?

Były już pierzaste, grube czy w kształcie smoczego ogona. Nadszedł czas na odrobinę koloru i połysku! Przekonaj się, jakie powinny być najmodniejsze brwi w tym sezonie! Czy ten trend się przyjmie?

Brwi już od jakiegoś czasu stają się strategicznym elementem makijażu, a w ich stylizacji pomagają specjalistyczne kosmetyki, od zwykłych cieni i kredek zaczynając, na pomadach kończąc. Nic dziwnego, że co jakiś czas przebijają się nowe trendy, jednej bardziej dziwaczne, inne całkiem zwyczajne. Ciekawe, jak zareagujesz na ostatni krzyk mody. My wróżymy mu dużą karierę na sylwestra i nadchodzący karnawał.

Złote brwi na koniec roku

To nie żart: na punkcie tego trendu oszalał Internet! Złote brwi do tej pory wydawały się tylko futurystyczną i ekstrawagancką ozdobą, zarezerwowaną na wyjątkowe okazję. Kojarzymy, że właśnie na nie postawiła Margot Robbie podczas Mat Gali w 2016 r. Trzeba było trochę poczekać, aby trend ten zadomowił się na dobre. Teraz złote: metaliczne lub brokatowe brwi mogą zrobić prawdziwą furorę na imprezie. Odważysz się na taki makijaż?

Jak wykonać złote brwi?

Sposobów na uzyskanie złocistych brwi jest kilka, a wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Jeśli należy Ci na subtelnym makijażu, wystarczy, że żel do stylizacji brwi wymieszasz ze złotymi drobinkami. Delikatny złotawy połysk gwarantowany. Natomiast na wieczorne wyjście możesz zaszaleć. Metaliczny złoty eyeliner pokryje równomiernie wszystkie włoski (a jeśli zależy Ci na zrobieniu maksymalnego wrażenia, użyj tego samego kosmetyku na powieki). Zresztą, wizażyści stosują nie takie sztuczki! Używają nie tylko żeli i linerów, ale także mocno napigmentowanych cieni, złotych płatków oraz brokatu. Inspiracje możesz zobaczyć poniżej:

Tak odważny makijaż wpisuje się w modny ostatnio metaliczny trend. Jesteśmy pewne jednego: na pewno zwraca uwagę, dlatego lepiej wykorzystać go na specjalne okazje. Szalona zimowa impreza wydaje się idealnym miejscem, aby spełnić swoje makijażowe fantazje.

Kosmetyki do makijażu oczu i brwi:

Czym nałożyć makijaż?

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.