Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Tego się nie spodziewaliśmy – odtwórcy głównych ról „Gry o Tron” razem!

Tego się nie spodziewaliśmy – odtwórcy głównych ról „Gry o Tron” razem!

Mamy tu fanów „Gry o Tron”? Trzymajcie się mocno, bowiem potwierdziły się plotki. Narastająca od dłuższego czasu relacja między Daenerys i Jonem Snowem przeniosła się na inną sferę życia obojga aktorów…

Niestety parę dni temu zakończył się siódmy sezon „Gry o Tron”, którego finał pozostawił nas wszystkich z uczuciem niedosytu, jednak mamy dobre wieści! Największe gwiazdy show kultowego serialu HBO- Emilia Clarke i Kit Harington połączyli siły Obydwoje szturmem podbijają świat… mody! Tym razem para wystąpi we wspólnej kampanii dla słynnego włoskiego duetu!

Emilia Clarke – Ona jest tą Jedyną!

W najnowszej kampanii damskiej wersji zapachu „The One” wystąpi nie kto inny jak sama Matka Smoków! Czym oczarowała włoski duet projektantów – Steffano Gabbanę i Domenico Dolce?

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=PuvdawmR0WI” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Po obejrzeniu reklamy, wybór Emilii na ambasadorkę perfum jest jasny! Nic dziwnego, że duet jest zachwycony aktorką. Emilia w przeciągu ostatnich miesięcy zdążyła zostać „najseksowniejszą kobietą świata” (według magazynu Esquire) oraz „najbardziej pożądaną”( zdaniem redaktorów serwisu Askmen). W najnowszej kampanii jest pełna życia, czaruje swoją osobowością i naturalnym pięknem. Jest ożywiona, radosna i niezwykle promienna. Na filmiku, z jej udziałem, podziwiamy włoskie ulice tętniące życiem, które zachwycają feerią kolorów, poznajemy włoskie obyczaje, a Emily smakuje iście włoskich potraw i …delektuje się chwilą.

Odtwórczyni roli Daenerys występuje w ponadczasowej stylizacji, czyli małej czarnej i… wygląda w niej fenomenalnie! Całość zestawu została uzupełniona obowiązkowo o obcasy i i subtelnie odznaczający się na dekolcie łańcuszek. W końcu to jedyne dodatki jakich potrzeba, by stworzyć perfekcyjny, południowy look!

Kit Harington – Ten Jedyny

Mężczyzna Dolce&Gabbana jest elegancki, potrafi zaskakiwać i wprowadza pewien powiem świeżości. Właśnie taki jest Kit Harington, którego charyzma i świadomość nieodpartego seksapilu szybko utorowały mu drogę do kariery.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1uAUub9fYBE” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

W najnowszej kampanii zapachu „The One”, duet D&G zaprasza nas na nadmorską prowincję – główną postacią jest oczywiście Kit, który uśmiecha się od ucha do ucha, jak nigdy… Na zdjęciach możemy zaobserwować nawiązania do sycylijskiego i toskańskiego folkloru. Motywem kampanii jest doskonałe włoskie jedzenie i radosna atmosfera. Kit spaceruje po tętniącym życiem targu, gdzie udziela mu się włoski temperament: aktor wita się ze wszystkimi, ucina pogawędki, całuje poznaną na ulicy starszą panią i tańczy z mieszkańcami!

Ze względu na to, że na nowy sezon „GOT” trzeba będzie trochę poczekać (prawdopodobnie do 2019 roku) fani aktorów domagają się, aby tych dwoje spotkało się razem ponownie, jednak tym razem w urokliwym otoczeniu włoskiej prowincji. Ach, Dolce&Gabbana wiedzą jak podgrzać atmosferę… 😉

Jesteście ciekawi jak pachną perfumy reklamowane przez gwiazdy „Gry o Tron”?

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment