Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Tego wydarzenia nie uda się podrobić. Targi Projekty – 100% Oryginał.
targi 100% original

Tego wydarzenia nie uda się podrobić. Targi Projekty – 100% Oryginał.

Już w ten weekend (18 i 19 listopada) w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja targów mody, designu i sztuki, pod nazwą „Projekty – 100% Oryginał”. Zarówno samo wydarzenie, jak i jego lokalizacja jest wyjątkowa! Dlaczego? Całość wydarzenia ujrzy światło dzienne w miejscu o charakterze wyjątkowo dopasowanym do idei przedsięwzięcia – w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

#WybierzOryginał

Główna idea targów to promowanie produktów oryginalnych i zniechęcanie uczestników do zakupu podróbek. Co ma skłonić gości wydarzenia do takich przemyśleń? W głównej mierze obecność wyselekcjonowanych projektantów i artystów, którzy przeprowadzą gości przez proces twórczy mody, designu i sztuki. Rozpracują autentyczność projektów, udowadniając naocznie, dlaczego jest ona tak istotna.  Kryterium doboru marek i artystów biorących udział w Targach Projekty – 100% Oryginał była przede wszystkim autentyczność procesu tworzenia ich produktu. Brandy zostały sprawdzone pod kątem procesu produkcji zarówno w Polsce, jak i za granicą. W ofercie wystawców zakwalifikowanych na targi będzie można odnaleźć świetnej jakości ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także buty, torby, biżuterię i dodatki modowe.

Targi sztuki i designu

Druga część targów skierowana jest w szczególności do osób ceniących sobie zarówno modę, jak i sztukę i design z najwyższej półki. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wiele miejsca na targach zajmą kolekcje malarstwa i grafiki, będące zyskującym elementem imprezy, jednocześnie dostarczając satysfakcji osobom o wysublimowanym guście, odważnym podejściu do kształtowania swojego otoczenia oraz wystroju wnętrz.

Targi Projekty – 100% Oryginał

Udając się na targi z pewnością można przygotować się na zakupy najnowszych kolekcji jesienno-zimowych, ale też na osobistą interpretację aktualnych trendów przez artystów i projektantów. Element, który łączy wszystkie produkty wystawione na targach, to przede wszystkim oryginalność. Wszyscy zainteresowani nabyciem unikatowych rzeczy, czy rozmowami z projektantami będą mieć taką możliwość w ten weekend. Jeśli autentyzm – nie tylko odzieżowy – leży Ci na sercu i chciałbyś osobiście poznać wyjątkowych twórców, to 18 i 19 listopada to dni, które powinieneś zarezerwować w swoim kalendarzu.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 11:00-19:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.