Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Ten trend noszą tylko eleganckie kobiety. Woźniak-Starak i Królikowska mają do niego słabość

Ten trend noszą tylko eleganckie kobiety. Woźniak-Starak i Królikowska mają do niego słabość

Szukasz alternatywy dla sztampowych stylizacji z jeansami i bluzką? Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Królikowska lansują teraz trend, który przełamie nudę w twojej szafie i jednocześnie zrobi z ciebie prawdziwą mistrzynię elegancji bez zbytniej ekstrawagancji. Wystarczy postawić na jeden kolor.  

Z tym kolorem wiosną 2023 minimalistki zdradzają czerń i biel. Uwielbiają go za delikatność i uniwersalność, bo podkreśla piękno każdej kobiety bez względu na karnację, typ urody i wiek. Mowa o beżu, który figuruje na szczycie listy najmodniejszych kolorów sezonu.  

Wiosną jednak nie będzie miał on nic wspólnego z nudnymi i mdłymi stylizacjami. Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Królikowska pokazują, że beż może być efektowny i nowoczesny. Wystarczy nosić go od stóp do głów, a twoje stylizacje natychmiast zyskają szyku rodem z ulic światowych stolic mody. 

Zobacz też: Polki szturmują sieciówki w poszukiwaniu tej sukienki. Jest przeceniona nawet o 85%

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Królikowska stawiają na ten sam trend 

Wiosną będziemy miały do czynienia z beżem w pełnej krasie. Najnowsze kolekcje wypełniły się ubraniami w odcieniach: od ecru po kolor wilgotnego piasku. Choć wybór jest ogromny, to topowi styliści zalecają, by trzymać się w stylizacjach koloru w jednej ciepłej lub chłodnej tonacji. To właśnie dzięki temu uzyskamy harmonijny, ale i efektowny look.  

Przykład można wziąć z Agnieszki Woźniak-Starak, która choć „poszła na łatwiznę”, to wyczarowała naprawdę świetną stylizację. Dziennikarka zamiast dobierać godzinami pojedyncze elementy w tym samym odcieniu, po prostu włożyła garnitur, który sam w sobie zapewnił jej efekt „wow”. Ten sprytny zabieg dziennikarki, to gwarancja udanej stylizacji.  

Możesz też śmiało stworzyć beżowy monochromatyczny look na własnych zasadach, tak jak zrobiła to Małgorzata Królikowska. Aktorka włożyła bluzkę, luźne spodnie, lekki wiosenny płaszcz i apaszkę wszystko utrzymane w chłodniejszych odcieniach beżu. Choć takie zestawienie niewątpliwie kosztowało ją niemało wysiłku, to efekt jasno wskazuje, że było warto.

Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Królikowskiej to przykład tego, że każdy trend można ograć w swoim stylu. Niezależnie od tego, ile masz lat i jaki rozmiar nosisz, warto czerpać inspirację z najgorętszych zestawień, bo często te banalne zestawienia okazują się najbardziej efektowne.  

Odkryj na Allani.pl modne ubrania w odcieniu nude: