Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Tego się nie spodziewałaś! Zobacz, gdzie nosimy teraz kolczyki
kolczyki we włosach

Tego się nie spodziewałaś! Zobacz, gdzie nosimy teraz kolczyki

Stylowe kobiety uwielbiają kontrowersyjne i dziwne trendy. Biżuteria we włosach z pewnością należy do jednego z nich. Sprawdź, jak wygląda hair piercing! Gwarantujemy, że czegoś takiego jeszcze nie widziałaś.

Wakacje powoli dobiegają końca może to już ostatnia chwila aby przetestować letnie trendy. W sieci znajdziemy mnóstwo zdjęć z fryzurami z biżuterią, a dokładnie z efektownymi kolczykami. Hair piercing zdobył serca tysięcy kobiet na całym świecie. Koniecznie sprawdź, dlaczego!

Piercing we włosach

https://www.instagram.com/p/BX0ASoIl-B0/?taken-by=keashbraids

Afroamerykanki, fanki stylu boho oraz indie rock już dawno temu nosiły nietypowe ozdoby we włosach. Dopiero w zeszłe lato na ulicach pojawiły się modne fryzury wykończone biżuterią. Ten niszowy trend okazał się nowym przebojem. W te wakacje wraca w wielkim stylu! Na Instagramie widać coraz więcej propozycji na wykorzystanie metalowych kolczyków we włosach. Liczba hasztagów #hairpiercing z dnia na dzień rośnie!

Pomysły na fryzury

https://www.instagram.com/p/BTmY7yhlQ9l/?taken-by=keashbraids

Pewnie zastanawiasz się, jak wykorzystać ten kontrowersyjny trend na co dzień. Metalowe kółeczka, albo modele z zawieszkami bez problemu przypniesz zarówno do spiętych, jak i rozpuszczonych włosów. Najbardziej hot połączenie to biżuteria do włosów plus warkoczyki. Hair piercing jest bezbolesne, zaskakujące i niezwykle ciekawe. Może występować solo lub w duecie, np. z błyszczącym brokatem, czy kolorowymi tasiemkami. Puść wodzę wyobraźni i eksperymentuj do woli!

Wybór gwiazd

https://www.instagram.com/p/BVfdiXxlutp/?taken-by=arianagrande

Te oryginalne ozdoby do włosów przypadły do gustu zwłaszcza celebrytkom. Katty Perry wykorzystała ten trend w swoim teledysku do piosenki Rise. Natomiast Adriana Grande, Rita Ora i Christina Aquilera noszą hair piercing na co dzień oraz podczas swoich występów. Trzeba przyznać, że ten niewielki detal robi ogromne wrażenie!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.