Kategorie

  • Allani
  • /
  • Włosy
  • /
  • Tego się nie spodziewałaś! Zobacz, gdzie nosimy teraz kolczyki
kolczyki we włosach

Tego się nie spodziewałaś! Zobacz, gdzie nosimy teraz kolczyki

Stylowe kobiety uwielbiają kontrowersyjne i dziwne trendy. Biżuteria we włosach z pewnością należy do jednego z nich. Sprawdź, jak wygląda hair piercing! Gwarantujemy, że czegoś takiego jeszcze nie widziałaś.

Wakacje powoli dobiegają końca może to już ostatnia chwila aby przetestować letnie trendy. W sieci znajdziemy mnóstwo zdjęć z fryzurami z biżuterią, a dokładnie z efektownymi kolczykami. Hair piercing zdobył serca tysięcy kobiet na całym świecie. Koniecznie sprawdź, dlaczego!

Piercing we włosach

Afroamerykanki, fanki stylu boho oraz indie rock już dawno temu nosiły nietypowe ozdoby we włosach. Dopiero w zeszłe lato na ulicach pojawiły się modne fryzury wykończone biżuterią. Ten niszowy trend okazał się nowym przebojem. W te wakacje wraca w wielkim stylu! Na Instagramie widać coraz więcej propozycji na wykorzystanie metalowych kolczyków we włosach. Liczba hasztagów #hairpiercing z dnia na dzień rośnie!

Pomysły na fryzury

Pewnie zastanawiasz się, jak wykorzystać ten kontrowersyjny trend na co dzień. Metalowe kółeczka, albo modele z zawieszkami bez problemu przypniesz zarówno do spiętych, jak i rozpuszczonych włosów. Najbardziej hot połączenie to biżuteria do włosów plus warkoczyki. Hair piercing jest bezbolesne, zaskakujące i niezwykle ciekawe. Może występować solo lub w duecie, np. z błyszczącym brokatem, czy kolorowymi tasiemkami. Puść wodzę wyobraźni i eksperymentuj do woli!

Wybór gwiazd

thank you to my brother @brilovelife / Kid ?for your hard work, your strength, your art and inspiration !! ♡

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

Te oryginalne ozdoby do włosów przypadły do gustu zwłaszcza celebrytkom. Katty Perry wykorzystała ten trend w swoim teledysku do piosenki Rise. Natomiast Adriana Grande, Rita Ora i Christina Aquilera noszą hair piercing na co dzień oraz podczas swoich występów. Trzeba przyznać, że ten niewielki detal robi ogromne wrażenie!

Fot.: Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.