Kategorie

  • Allani
  • /
  • Makijaż
  • /
  • Teraz tak będziemy stylizować brwi! Czy to nie przesada?
brwi warkocze

Teraz tak będziemy stylizować brwi! Czy to nie przesada?

Makijaż brwi, kiedyś często pomijany, teraz stał się niezwykle istotnym elementem make-upu! Odpowiednio wystylizowane nadają wyrazu naszej twarzy, dlatego żadna maniaczka makijażowa nie wyjdzie z domu bez ich idealnej pielęgnacji. Tym razem wizażyści poszli o krok dalej… Czy nie jest zbyt kontrowersyjnie?

Braided brows

Warkoczyki na brwiach… Czy to może się komuś podobać? Okazuje się, że ten typ stylizacji znalazł sobie wiele zwolenniczek! Fanki #braidedbrows uwielbiają je za nieoczywisty i spektakularny efekt, przykuwający spojrzenia. Dodatkowo, tak wystylizowane brwi wyglądają na nieprawdopodobnie gęste! Chciałabyś osiągnąć taki efekt, jednak martwisz się, że włoski na Twoich brwiach są za krótkie? Nic straconego. Warkocze na brwiach uzyskuje się nie poprzez zaplatanie, ale dzięki artystycznym umiejętnościom! Braided brows to nic innego, jak rysunek 3D wykonany przy pomocy kredki, cieni, wosków i opcjonalnie kępek włosów. Co myślicie o tak ekstremalnej stylizacji? Dołączycie do fanek warkoczy na brwiach?

Wavy brows

Kolejny trend lansowany w tym sezonie przez stylistów kosmetycznych to #wavybrows. Patrząc na ten makijaż, najpierw pojawia się u nas uśmiech, następnie podejrzenie, że fale na brwiach zostały uzyskane przy pomocy Photoshopa. Faktycznie jednak wavy brows uzyskuje się przy pomocy mocnego żelu do brwi oraz kredki. Na początek stylizuje się je w kształt zygzaka, następnie dorysowuje pożądany kształt. Całość utrwala się pomadą, a wgłębienia cieniuje rozświetlającymi cieniami. Zła wiadomość jest jednak taka, że taki makijaż brwi raczej nikomu nie pasuje, dlatego nie radzimy stosować go na co dzień. Możesz go jednak wykorzystać w sytuacji przebieranych imprez i wykorzystać jako element stylizacji. Jesteśmy pewni, że znajomi będą zachwyceni! 🙂

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.