Kategorie

the stuff 2

THE STUFF 2 – wyjątkowy męski event

Poszukujesz ciekawego modowego wydarzenia? Masz ochotę spędzić weekend w ciekawym towarzystwie, dowiedzieć się o najnowszych trendach? Koniecznie przyjdź na THE STUFF, któremu patronujemy. O co chodzi w tej imprezie? Sprawdź!

Uwaga, szykuje się coś atrakcyjnego! Już w niedzielę 8 kwietnia 2018 w godzinach 11-19 w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się 2. edycja męskiego wydarzenia THE STUFF. Co to za targi? Czy mogą na nich pojawić się również kobiety? Dowiesz się poniżej.

Czym jest THE STUFF?

Mężczyźni często mają wrażenie, że brakuje w Polsce wydarzeń, targów i eventów przeznaczonych specjalnie dla nich. Ich wymaganiom z pewnością sprosta THE STUFF, którego 2. edycja rozpocznie się już niebawem. THE STUFF to nie tylko spotkanie z ekspertami i z męskimi produktami. To również niezwykła podróż do męskiego świata, podczas której poznasz wiedzę o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. THE STUFF zrzesza w sobie różnorodne strefy będące kwintesencją najlepszych aspektów życia mężczyzny. To połączenie prelekcji z targami, ciekawymi atrakcjami, a także interakcją z innymi uczestnikami wydarzenia. Znajdziecie tu najlepszych projektantów, wystawców i specjalnie wyselekcjonowane brandy.
Jak twierdzą organizatorzy:

To nowatorskie podejście do męskich potrzeb. Stawiamy na nowości, świeżość i innowacyjność

8 kwietnia to dzień spędzony po męsku, ale nie tylko dla mężczyzn. Jeśli jesteś facetem, zabierz z sobą swoich bliskich i rrodzinę. Jesteś kobietą? Zaciągnij tam swojego partnera – wspólnie spędzicie ten czas w atrakcyjny sposób. Na miejscu będzie na Was czekać także strefa Food &Camp
Chillout, w której będzie można się wiosennie zrelaksować.

Nie czekaj! Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>>>>>>>>>

Fot.: materiały prasowe organizatora

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.