Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Męskie targi The Stuff już wkótce w Warszawie
The Stuff męskie targi

Męskie targi The Stuff już wkótce w Warszawie

Już za kilka dni odbędzie się pierwsza edycja targów The Stuff! Ten prawdziwie męski event to zderzenie świata mody i sztuki z poradami ekspertów w dziedzinie urody i pielęgnacji. Zobaczcie, czego możecie się spodziewać 9 kwietnia w Warszawie…

Męskie strefy podczas targów The Stuff

The Stuff to niezwykła podróż do męskiego świata. To zaproszenie do odkrywania wiedzy o mężczyznach, ich potrzebach, tajemnicach, stylu i marzeniach. To również odpowiedź na mało słyszany dotąd głos męskiej populacji, domagający się eventu specjalnie dla nich. Organizatorzy tego unikalnego wydarzenia przygotowali dla panów różnorodne strefy, po to aby spełnić oczekiwania każdego odwiedzającego targi. Wszystkie strefy to kwintesencja najlepszych aspektów życia mężczyzny. W Strefie Marek znajdziemy wyselekcjonowane produkty najciekawszych męskich brandów. W Strefie Wiedzy na gości czekać będą eksperci z inspirującymi wykładami i warsztatami. Nie zabraknie również Strefy Zdrowia i Pielęgnacji, w której każdy będzie mógł dowiedzieć się, jak dbać o swoje ciało i dobrać dla siebie odpowiednie, typowo męskie kosmetyki. Pasjonatów sportów i podróży, bez wątpienia, zainteresuje Strefa Pasji, gdzie dowiedzą się wszystkiego odnośnie ulubionych męskich rozrywek. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także wyjątkowa Strefa FOOD & CHILLOUT, dedykowana wszystkim smakoszom i spragnionym weekendowego relaksu.

Męskie targi The Stuff odbędą się 9 kwietnia w warszawskiej Babce do wynajęcia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie organizatora. Do zobaczenia!

Fot.: mat. prasowe, Instagram 

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.