Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • To najbardziej szalona sesja, jaką widzieliście w Internecie

To najbardziej szalona sesja, jaką widzieliście w Internecie

Anna Powierza, znana jako Czesia z „Klanu”, po latach nieobecności w świecie show-biznesu powróciła. I to z przytupem! Przeszła ogromną metamorfozę i zmieniła się nie do poznania. Ostatnio postanowiła spróbować swoich sił jako modelka… Z jakim efektem? Zobaczcie poniżej!

Anna Powierza jest jedną z tych gwiazd, których każde publiczne wystąpienie wiąże się z modową wpadką. Po dietetycznych zmaganiach wróciła do formy i coraz częściej pojawia się na oficjalnych imprezach i firmowych bankietach. Aktorka jest pewniejsza siebie i stara się coraz lepiej ubierać. Ewidentnie odżyła, a jej stylizacje robią coraz to lepsze wrażenie.

Anna Powierza w sesji dla „Mima bags”

Aktorka została zaproszona do wzięcia udziału w sesji, tym samym udowadniając, że znakomicie czuje się w swoim ciele. Gwiazda”Klanu” pojawiła się w kampanii promującej „Mima Bags Maciej Muszyński”. Odtwórczyni roli Czesi, znana głównie z hitu TVP1, przed obiektywem aparatu jest nie do poznania. Przecieramy oczy ze zdziwienia! Odlotowe looki są tak śmiałe, że musieliśmy się z Wami nimi podzielić. Na potrzeby sesji gwiazda przedłużyła włosy, pozując w mocnym makijażu i niezwykle kolorowych stylizacjach. Ta sesja jest kompletnie zakręcona i tak szalona, że naruszyła nasze poczucie estetyki.

Kolekcja torebek Maćka Muszyńskiego, którą reklamuje Anna Powierza, jest niezwykle barwna, pełna niepowtarzalnych printów i unikatowa. Dlatego też sesja jest kiczowata, krzykliwa i bardzo w stylu lat 80-tych! Czyżby remedium na codzienną szarość ulic? Mamy tutaj barwną interpretację projektów „Mima Bags”, rozumiemy zabawę kolorami, zdajemy sobie sprawę, że poziom puszenia się włosów musiał zrobić wrażenie, że stylizacje zostały zainspirowane linią barwnych torebek. Nie zmienia to jednak faktu, że Anna Powierza w roli modelki wygląda dość zabawnie, nieco nas zszokowała, a trochę wprawiła w zdumienie. Niestety, może to przez tandetne stylizacje, a może przez te dziwne pozy według nas prezentuje się… pokracznie. W naszej redakcji opinie są podzielone, napiszcie jak według Was wypadła serialowa Czesia?

Fot.: Facebook M I M A bags Maciej Muszynski, Ons

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

One Comment