Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • To najmodniejsza fryzura dla 50-latek na wiosnę. Ewa Wachowicz też się tak czesze
Ewa Wachowicz w modnych curtain bangs

To najmodniejsza fryzura dla 50-latek na wiosnę. Ewa Wachowicz też się tak czesze

Myślisz o wiosennej metamorfozie, ale nie wiesz, co byłoby najlepszym wyborem? Postaw na modne cięcie curtain bangs, a na pewno się nie zawiedziesz. Jest delikatne, dodaje blasku i potrafi dodać młodzieńczego wyglądu. To idealna fryzura dla kobiet po 50.

Wiosna to zazwyczaj czas zmian. Nie tylko zaczynamy wiosenne porządki, ale też bardzo często marzy nam się jakaś, nawet najmniejsza, zmiana w wyglądzie. W końcu wiosenna metamorfoza to świetny pomysł, by z nową energię wejść w nadchodzące ciepłe miesiące.

Czasem jednak nie chcemy rewolucji, zależy nam jedynie na subtelnej zmianie. W takiej sytuacji idealnym pomysłem będzie cięcie curtain bangs. Jest proste, nie musisz ścinać pozostałych włosów, łatwo efektownie je ułożyć i nadaje rysom dziewczęcej delikatności. W dodatku to idealny pomysł dla 50-latek, które chcą lekko odświeżyć swój wygląd. Czego chcieć więcej?

Dojrzałe panie wyglądają w tej fryzurze oszałamiająco. Spójrz tylko na Ewę Wachowicz!

Ewa Wachowicz, która w zeszłym roku świętowała 52. urodziny, już od lat pokazuje, jak – niezależnie od wieku – wyglądać młodo i z klasą. Wdzięku dodaje jej też długa grzywka, rozchylona na boki, czyli popularne curtain bangs.

Ta modna fryzura to lekko cieniowana stopniowo grzywka, która lekko okala twarz. Curtain bangs, inaczej niż w przypadku klasycznej grzywki, pozostawia czoło odsłonięte, przez co całość wygląda lżej. Jej długość zależy tylko od nas. Może być krótka i sięgać zaledwie do brwi, a może być dłuższa i kończyć się na brodzie.

Co ważne, tę fryzurę można nosić na wiele sposób. Tak, jak pokazuje Ewa Wachowicz, w każdym wydaniu grzywka na dwie strony prezentuje się świetnie i nadaje młodzieńczego wyglądu.

Uzupełnij look:

Łatwa w stylizacji i dająca wiele możliwości – fryzura curtain bangs dla kobiet po 50.

Curtain bangs będą świetnie wyglądać noszone zarówno klasycznie – z przedziałkiem na środku, jak i przerzucone na jedną stronę. Zaletą grzywki na dwie strony jest też to, że łatwo ją ułożyć i nadać jej niepowtarzalny charakter. W wersji na co dzień wystarczy nawinąć ją na okrągłą szczotkę, a na wielkie wyjścia śmiało można lekko ją pofalować.

Dla pań po 50., które wolą nosić związane włosy, curtain bangs też będą dobrym pomysłem. Puszczone wolne kosmyki przy twarzy, zmiększą rysy i dodadzą fryzurze ciekawszego wyrazu. A jeśli czasami będą przeszkadzać, możesz założyć je za ucho albo spiąć. Ta fryzura daje szerokie pole do popisu.

Uzupełnij look:

Więcej modowych inspiracji i produktów do stylizacji włosów znajdziesz na Allani.pl