Kategorie

Kendall przesadziła ze strojem na zakupach

To nie jest strój na zakupy! Kendall przesadziła?

Kendall nawet wybierając się na zakupy z przyjaciółkami lubi szokować! Czy jej stylizacja przekroczyła granice dobrego smaku? Zobacz!

Nasze współczesne IT GIRLS kochamy przede wszystkim za stylizacje, które prezentują po za wybiegiem. Ich codzienne zestawy są wyznacznikiem tego co modne i kopiowane przez dziewczyny na całym świecie! Kendall i Gigi znacznie nam to ułatwiają, ponieważ słynną z zamiłowania do klasycznych, basicowych rzeczy, których zamienniki możemy łatwo znaleźć w popularnych sklepach. Podobnie byłoby z prezentowaną dzisiaj stylizacją, gdyby nie… no właśnie, zobaczcie!

????

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kendall Jenner (@kendalljenner) 21 Cze, 2016 o 4:16 PDT

Kendall i Gigi zdecydowały się ubrać na wspólne zakupy bardzo podobne zestawy – jeansy z wysokim stanem, połączone z czarnym topem oraz delikatnym chokerem. Brzmi całkiem normalnie? I tak by było, gdyby nie transparentna bluzka Kendall, spod której prześwitywały, skądinąd piękne piersi młodej modelki. To bardzo odważna stylizacja, na którą może pozwolić sobie tylko Kendall. Dlatego jeśli chciałabyś zainspirować się tym zestawem, to polecamy raczej skupić się na połączeniu, które założyła Gigi, chyba, że nie przeszkadzają Ci wnikliwe spojrzenia skierowane w Twoją stronę. Poniżej wyselekcjonowane rzeczy, które pomogą Ci skomponować ten look!

Zobacz również ognistą stylizację Gigi Hadid!! Zobacz >>>

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.