Kategorie

 • Allani
 • /
 • News
 • /
 • Tommy Hilfiger podbija plażę Venice kolekcją SS 2017!
Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017

Tommy Hilfiger podbija plażę Venice kolekcją SS 2017!

O tym pokazie mówią dzisiaj wszyscy! W nocy oglądaliśmy relację na żywo z pokazu Tommy Hilfiger na wiosnę-lato 2017! Zobaczcie nasze ulubione looki z najnowszej kolekcji, która przenosi nas prosto do słonecznej Kalifornii.

Tommyland! Niezapomniane show w Los Angeles!

Pokaz najnowszej kolekcji amerykańskiej marki odbył się 8 lutego w Los Angeles na słonecznej plaży Venice. Goście przylecieli na show samolotami linii Air Tommy i trafili prosto do Tommylandu, czyli miasteczka zbudowanego przez TH wokół wybiegu! Zgodnie z zapowiedzią, projektant pozostał wierny idei See now, buy now, dzięki czemu oglądający pokaz mogli podczas wydarzenia kupować wszystkie elementy kolekcji pokazanej na wybiegu. Show otworzyła ambasadorka marki, Gigi Hadid, a tuż za nią na wybieg weszła jej młodsza siostra Bella. Gigi zaprojektowała część wiosennej kolekcji i już na samym początku skradła całe show, śmiejąc się i puszczając do widowni oko!

Wiosenna kolekcja Tommy Hilfiger

 

 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017
 • Tommy Hilfiger RTW wiosna lato 2017

Wiosenna kolekcja ready to wear to kwintesencja kalifornijskiego stylu i letnich festiwali muzycznych! Jest w niej też dużo elementów nawiązujących do klasycznej estetyki marki. Znajdziemy więc motywy marynistyczne, połączenie trzech ulubionych kolorów projektanta (czerwony, biały i granatowy) i wciąż na nowo definiowany przez TH styl preppy. Tommy Hilfiger lubi pokazywać w swoich projektach zamiłowanie do rock’n’rolla (skórzane spódniczki i spodnie, rockowe paski), amerykańskie korzenie marki (motyw flagi USA na t-shirtach) i jeans w wielu odsłonach. Pomimo że w każdej z kolejnych kolekcji projektant nie odchodzi od DNA marki, potrafi zaskakiwać wciąż nowymi połączeniami i dodatkami. Na szyjach modelek nie zabrakło modnych chokerów, a na torebkach i spodniach widniały naszywki i oryginalne printy. Za sprawą współpracy z Gigi Hadid, w kolekcji pojawiły się także kolorowe kurtki bomber i seksowne crop topy, odzwierciedlające niepowtarzalny styl modelki.

Akcesoria z przesłaniem #TiedTogether

The #TOMMYNOW fashion festival vibes were felt all through Venice Beach, CA. ✌?️?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) 8 Lut, 2017 o 10:54 PST

Tommy Hilfiger postanowił, pokazując wiosenną kolekcję, zamanifestować swoje poglądy. Zamiast na t-shirtach, jak Maria Grazia Chiuri (Dior), umieścił hasła promujące równość i wspierające akcję #TiedTogether na białych apaszkach, które nosiły modelki na wybiegu.

Fot.: eastnews.pl, Instagram

 

 

 

 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.