Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Ashley Graham w kampanii strojów kąpielowych. Bez retuszu!
ashley graham

Ashley Graham w kampanii strojów kąpielowych. Bez retuszu!

Idealna sylwetka o perfekcyjnych proporcjach, pozbawiona cellulitu, to kanon kobiety lansowany przez media. Na szczęście coraz więcej marek próbuje odejść od tego ideału i pokazać, że kobiety w większym rozmiarze nie powinny wstydzić się swojego ciała, nawet na plaży!

Im bliżej lata, tym więcej kobiet przechodzi na drakońskie diety, mające na celu przybliżyć je do wymarzonego rozmiaru zero. Ideał kobiet lansowany przez media często jest jednak przez nie nieosiągalny, co wpływa na ich samoocenę i pogłębianie się kompleksów. Na przeciw tym problemom wychodzą marki, których misją jest kreowanie w mediach piękna w większym rozmiarze!

„Swimsuits for all”

Jedną z modelek, które przewodzą w kampaniach uświadamiających akceptację własnego ciała, jest Ashley Graham – modelka plus size, która udawania, że większy rozmiar nie musi być powodem kompleksów. Tym razem modelka wystąpiła w kampanii strojów kąpielowych marki „Swimsuits for all”, gdzie wraz z Teyaną Taylor oraz Niki Taylor pozują na plaży w ujęciach nawiązujących do kadrów z kultowego „Słonecznego patrolu”.

Kampania bez retuszu

Twórcy „Swimsuits for all” pragną, by każda kobieta czuła się na plaży pięknie! Przełamać ich kompleksy mają modelki, których figura odbiega od ideału promowanego przez media. Dla wzmocnienia efektu, wszystkie publikowane zdjęcia są pozbawione retuszu, co jeszcze bardziej podkręca autentyczność projektu. Nam bardzo podoba się to „zdrowe” podejście do tego tematu pełnego kontrowersji. A Ty co myślisz o tej kampanii? Napisz nam o tym w komentarzu poniżej!

 

 

 

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.